Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprezyny tyl avant od B7 do B6?


dawajrapa

Rekomendowane odpowiedzi

czy tylne sprezyny z avanta B7 podejda do B6? chodzi mi o ogolna zasade, nie o klasy wagowe itd, tylko o to czy technologicznie nic sie nie zmienilo jesli chodzi o wymiary, srednice itd...

mam B6 BFB w avancie bez Q, Sline z 1BV i z tylu mam springi z oznaczeniem: niebieski, rozowy, rozowy, rozowy.

jedna sprezyna mi uklekla i chce je zmienic, a mam do kupienia z pewnego zrodla sprezyny z malym przebiegiem z B7, tez avant BFB, ale tam oznaczenie jest juz takie: bialy, rozowy, rozowy, rozowy.

i nie wiem, czy to nie przypadkiem 1BA? jezeli tak, to czy zagraja one z amorami 1BV, ktore sa u mnie obecnie? zalezy mi tez przy okazji, zeby tyl poszedl do gory nawet o 2-3cm, bo w tej chwili siedzi sporo nizej niz przod (mowia, ze to standardowa przypadlosc 1BV w avancie)

czy moze w B7 zmienili oznaczenie sprezyn i zamienili niebieski z bialym? ;)

z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 różowy 1 x biały to standardowe springi kategori wagowej 10.

W B7 s-line springi kategori wagowej 10 na tył maja szary, brązowy, brązowy kolor. Pasowac będą bo sie nic nie zmieniło. Musisz tylko odpowiednie do kategorii wagowej dobrać. Na obu oskach musi byc jednakowy zawias, albo s-line albo standard. Nie wolno mieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, Muskel.

A czy jest gdzies rozpisane oznaczenie sprezyn? tj. kolory kropek.

z tego co widze, to te, ktore mam u siebie teraz z tylu (niebieski, roz, roz, roz) byly tez w S4...

a czy moge wstawic zwykle sprezyny od avanta bez Q w swojej kategorii wagowej (10) tyle ze z 1BE, zeby zagraly z moimi amorami 1BV? jesli tak- czy wiecie, jakie maja oznaczenia kolorystyczne? i czy w teorii tyl nie powinien sie na nich delikatnie podniesc? swoja droga planuje dolozyc jeszcze te podkladki na zle drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, Muskel.

A czy jest gdzies rozpisane oznaczenie sprezyn? tj. kolory kropek.

z tego co widze, to te, ktore mam u siebie teraz z tylu (niebieski, roz, roz, roz) byly tez w S4...

a czy moge wstawic zwykle sprezyny od avanta bez Q w swojej kategorii wagowej (10) tyle ze z 1BE, zeby zagraly z moimi amorami 1BV? jesli tak- czy wiecie, jakie maja oznaczenia kolorystyczne? i czy w teorii tyl nie powinien sie na nich delikatnie podniesc? swoja droga planuje dolozyc jeszcze te podkladki na zle drogi...

Rozpisane jest to w ETKA. Mozesz sam porównać. Z tego co wiem, 1BV i 1BE maja te same sprezyny, różnią sie tylko amorami.http://www.partscats.info/audi/?i=cat_vag_models&brand=au&number=1247& Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...