Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż klimy pod silnik 2,6 rok 95.


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam auto w którym ktoś poskąpił klimy. Chciałbym sam się pobawić w fabrykę (o ile jest to wykonalne) i założyć a raczej przełożyć z innego auta do mojego. I teraz kilka pytań:

- Czy tylko z silnika 2,6 pasuje klima do mojego 2,6 (kod silnika ABC) czy jeszcze z innego motoru podejdzie komplet bez problemu, jeśli tak to z jakich silników bez jakich kolwiek przeróbek podejdzie do mojego auta?

- Jakie części czyli wszystko po kolei jest mi potrzebne do zamontowania u mnie w aucie do pełni działającej klimy (tylko przed lift wchodzi w gre)?

- A może ktoś ma na sprzedaż kompletną klimę do mojego silnika to chętnie odkupie?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko klimy od V6, inne raczej nie podejdą. Co do montażu to jest to ogarnięcia w 3/4 dni zależy od czasu i chęci ;). Rezaj od razu klimatronik, sam to nie dawno zrobiłem i nie żałuje ;) klima manualna to strata czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko i wyłącznie od benzynowych silników od przedlifta:

2.4

2.6 (taki jak mój)

2.8

I nic innego?

Co do klimatronika to jak ma wyglądać panel sterujący?

W ogóle to nie wiem czy dostanę cały komplet z jednego auta. Jeśli nie to co po kolei muszę mieć do założenia od klimy by ta po zmontowany działała? No i jaki koszt wyszedł wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...