Skocz do zawartości
IGNOROWANY

xenony


lapa9

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w 1998r były montowane światła xenonowe w a4 b5?

Moje pytanie wynika z tego że mam spryskiwacze reflektorów (normalne lampy) i pomimo bardzo bogatej wersji wyposażenia nie mam regulacji świateł, a w drugiej gorzej wyposażonej regulacja jest.

W miejscu gdzie w innych a4 b5 jest regulacja świateł u mnie jest oryginalnie przycisk włączający wszystkie lampki oświetlenia wewnątrz auta (to się chyba pakiet oświetlenia nazywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o ksenonach przed liftem. Ja mam ksenony, ale mam polifta. Ogólnie, do samopoziomowania masz czujnik na lewym przednim wahaczu (widoczny na postoju) i gdzieś z tyłu przy zawieszeniu. Zgaduję, że po prostu nie masz regulacji świateł :huh: Nie słyszałem o samopoziomowaniu przy zwykłych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w ogóle xenony? Ja z kolei nie słyszałem o jakimś przycisku, który z włącza całe oświetlenie. Możesz pokazać ten przycisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie mojej konsoli z przyciskiem oświetlenia

http://www.directupload.net/file/d/4045/reic6wuu_jpg.htm

Edytowane przez lapa9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o ksenonach przed liftem

Były, w S4

To fakt, ale nie wziąłem tego pod uwagę pisząc o A4 :P

lapa9 to sprawdź może czy nie masz silniczków w lampach.

Edytowane przez Bose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostsze rozwiązania nie przychodzą do głowy eh.. faktycznie że nie ma tych silniczków nawet... kolejna rzecz która mnie rozbraja kto układał zestawy wyposażenia w tych audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zdjęcie mojej konsoli z przyciskiem oświetlenia
IMG_20150711_102057.jpg - directupload.net

Hm ciekawe, jakiś rarytasik... albo taxi wersja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie mojej konsoli z przyciskiem oświetlenia

IMG_20150711_102057.jpg - directupload.net

Hm ciekawe, jakiś rarytasik... albo taxi wersja :P

Wydaje mi się że ta wersja jest dość ciekawa co mam bo ma na wyposażeniu m.in : quattro, 1.8T, spryski reflektorów, halogeny(w lampie) podgrzewane siedzenia przednia (regulacja: przód tył, góra dół, lędźwie, oparcie), tapicerka skórzana kremowa z granatowym obszyciem, skórzana trójramienna kierownica, tempomat, regulacja prędkości wycieraczek,elektryczne lusterka, 4xelektryczne szyby i szyberdach zamykane i otwierane z pilota, telefon (sama instalacja i wtyczka została), dwa podłokietniki, klimatronic, podwójny tylny wydech Remusa (gdzieś doczytałem że były fabrycznie montowane), przyciemnione światła tylne fabryczne, fele 16, zawieszenie sportowe, dołożone do wyposażenia przez poprzednich właścicieli odstraszacz na gryzonie (sprawdzałem działa ;) ) i chyba jakiś crash recorder...

Wydaje mi się że z tym wyposażeniem to jako taxi nie jeździła bo mogła być droga wyjeżdżając z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...