Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie łączy sie z VAG


Mozgu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dotychczas auto łaczyło sie z moim interfejsem oraz z innymi znajomego mechanika bez problemu. Ostatnio gdy robiłem logi jakies 3 msc temu to wszystkie grupy logowałem oraz zmieniałem obroty bo mialem za niskie i było ok.

Ale gdy chciałem sobie wczoraj przestawic dawke paliwa spotkała mnie niespodzianka. Interfejs mechanika nie łaczy sie, wyjał jeszcze 2 inne w tym orginalne oraz tzw "nieoficjalne" i nic. A moj interfejs od viakena, przy użyciu VAG-COM 4.09 połaczył sie ale gdy wchodze w logowanie to nie wszystkie grupy mi pokazuje oraz co chwila sie rozłacza i wyskakuje "to many connections failed" czy cos takiego. W czym problem? Gniazdo, oraz wtyki wygladaja ok. Nie mam pojecia gdzie cos mogło sie uszkodzic lub rozlaczyc i moze raz styka raz nie i dlatego mnie wywala? Dodam ze auto stało na dworze a wczesniej padał deszcz. i nie wiem czy to ma zwiazek. Odkrecac kompa i sprawdzac tam czy cos sie nie zalalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można posrawdzać na pewno nie zaszkodzi , a to była duża ulewa? Jeszcze może zobacz jak się łączy na vag com 311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam interfejs nie jest problemem bo wielokrotnie sie laczylem i z tymi od mechanika tez i nigdy nie bylo problemów.

Pomoze ktos jak bezpośrednio wpiąć się do kompa a nie przez gniazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...