Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimatyzacją


radziodm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy gdyż nie ma fachowca na ten problem (samochód stał już u 2 mechaników).

Auto jak w temacie A3 8P 2003 rok 1.6 problem jest taki, iż klima słabo dmucha (jest nabita, szczelność sprawdzona).

Problemem najprawdopodobniej jest złe wskazanie temperatury zew. - na wyświetlaczu licznika w ciepły dzień pokazuje 12 stopni, a normalnie jest ponad 20. Był sprawdzany czujnik temp, wstawiany nowy, podłączane "na krótko" i nic to nie daje cały czas pokazuje błędną temp. co skutkuje tym, że klima nie dmucha zimnym powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik odpowiada za wskazanie temp. Innej opcji niema . Może czujnik był uszkodzony lub nie oryginalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego właśnie nie wiem czy to był oryginał czy jakiś zamiennik, chyba jeszcze raz podejdę do tematu.

Ale ogólnie pomysły już się skończyły, łącznie z takim, że chciałem wymienić licznik bo było podejrzenie, że jakaś ścieżka może jest przepalona.


Panowie,

Czujnik temperatury oryginalny podpięty max 2cm od licznika (by pominąć ew. uszkodzoną wiązkę) błąd wskazania temperatury dalej taki sam.

Powiedzcie czy jest taka możliwość, że na liczniku są jakieś spalone ścieżki i to może przekłamywać? I wtedy licznik nie pozwala odpalić klimy?

Panel klimatronika też sprawdzany... Więc nie mam już pomysłu, zostaje tylko licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...