Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie alusy wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupilem pare dni temu audi A4 B7 avant i mam na niej oryginalne alufelgi 16 prawie pełne i mi sie nie podobaja.Chcem kupic nowe i sie zastanawiam czy zostac przy 16 czy kupic 17?powiedzcie mi czy na 17 jest duzo gorszy komfort jazdy niz na 16?Z gory dziekuje za podpowiedz,pozdrawiam

Opublikowano

nie odczujesz różnicy

ani wizualnie ani w zakresie komfortu jazdy

a innymi słowy i nawiasne mówiąc - decyzja bez sensu

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Dlaczego bez sensu? ma brzydkie felgi i chce ładniejsze i to ma sens. Bierz śmiało 17.

Opublikowano

bez sensu, bo między 16 a 17 w zasadzie nie widać różnicy

Opublikowano

bierz 17 ;) roznicy w jezdzie nie ma :) przerabialem sam temat ;)

Opublikowano

Założyłem 17" nie czuję żadnego pogorszenia, a balon opony już nie taki wielki :)

Polecam [emoji14]

Opublikowano

Potwierdzam. Po zmianie 16 na 17 nie odczułem prawie żadnej różnicy poza tym, że na 225 trochę pewniej się prowadzi.

A jaka jest różnica w komforcie między 17" a 18"(225/40)?

Edytowane przez mateusz233

Opublikowano

wedlug mnie fajne ;)

ale celuj w 17 :)

Opublikowano

Potwierdzam. Po zmianie 16 na 17 nie odczułem prawie żadnej różnicy poza tym, że na 225 trochę pewniej się prowadzi.

A jaka jest różnica w komforcie między 17" a 18"(225/40)?

Ja miałem 17" z oponami 235/45 i po przejściu na 18" 225/40, jakiejś znaczącej różnicy nie zauważyłem. Spodziewałem się tragedii bo to w końcu 18" ale jest spoko ;)

Edytowane przez dean

Opublikowano

nie ma żadnej różnicy - tez się bałem swojego czasu ale obawy były kompletnie bezpodstawne

Opublikowano

wsumie sam juz mysle nad 18" :P

tylko wlasnie obawiam sie juz wiekszego nacisku na wahacze

Opublikowano

Kolego zmieniaj te 16 jak najbardziej, czy 17 czy 18 roznica w wygladzie bedzie spora, zależy oczywiscie jeszcze jaki wzor wybierzesz. Roznica w jeździe jest, na 17 bardziej tlucze bo niższy profil opony, ale tragedi nie ma. U mnie tak to wygladalo na 16 a tak na 17. e66e6c5319a5d7d565cc88d03159a8c3.jpga6509e53057d401c1ceba079a8a5b366.jpg

Mam nadzieje ze pomoglem :-)

Na pierwszym zdjeciu oczywiscie 17, oryginalne sline

Poza tym jak zdecydujesz sie jednak na 18 to obowiazkowo bedziesz musial obnizyc bo bedzie koza, na 17 tragedii nie ma jeszcze

Edytowane przez Bieniu

Opublikowano

bez przesady z tym obowiązkowo - przymusu nie ma :wink:

Opublikowano

U Mnie w ogóle kolo urosło, na zime mam standardowo 205/55 r16 na lato 215/50 r17 dzieki temu licznik pokazuje dokladnie to samo co nawigacja i moze szalu wygladem to nie robi, ale komfort miodzio

Opublikowano
  • Autor

Kolego zmieniaj te 16 jak najbardziej, czy 17 czy 18 roznica w wygladzie bedzie spora, zależy oczywiscie jeszcze jaki wzor wybierzesz. Roznica w jeździe jest, na 17 bardziej tlucze bo niższy profil opony, ale tragedi nie ma. U mnie tak to wygladalo na 16 a tak na 17. e66e6c5319a5d7d565cc88d03159a8c3.jpga6509e53057d401c1ceba079a8a5b366.jpg

Mam nadzieje ze pomoglem :-)

Na pierwszym zdjeciu oczywiscie 17, oryginalne sline

Poza tym jak zdecydujesz sie jednak na 18 to obowiazkowo bedziesz musial obnizyc bo bedzie koza, na 17 tragedii nie ma jeszcze

Dzieki wielkie za fatyge za fotki rzeczywiscie na 17 fajniej wyglada,decyzja zostala podjeta beda 17-tki mysle o tych

Kolego zmieniaj te 16 jak najbardziej, czy 17 czy 18 roznica w wygladzie bedzie spora, zależy oczywiscie jeszcze jaki wzor wybierzesz. Roznica w jeździe jest, na 17 bardziej tlucze bo niższy profil opony, ale tragedi nie ma. U mnie tak to wygladalo na 16 a tak na 17. e66e6c5319a5d7d565cc88d03159a8c3.jpga6509e53057d401c1ceba079a8a5b366.jpg

Mam nadzieje ze pomoglem :-)

Na pierwszym zdjeciu oczywiscie 17, oryginalne sline

Poza tym jak zdecydujesz sie jednak na 18 to obowiazkowo bedziesz musial obnizyc bo bedzie koza, na 17 tragedii nie ma jeszcze

dzieki za fatyge za fotki rzeczywiscie na 17 duzo lepiej wyglada mysle o tych tylko 17 217S NOWE ALUFELGI 16 5x112 Audi A3 S4 A4 S4 A6 S6 (5531331068) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Opublikowano

Wzór ładny, tylko pytanie ile one warte żebyś nie musiał prostować co chwila, bo to nie oryginały.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przesada - porysować to porysuje szybko, ale prostować? chyba że na krawężniki będzie wskakiwać a nie wjeżdżać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.