Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A i Tosik ..wcozraj dopatrzył sie jakichś niebotycznych luzów na wirnikach mojej nowej turbiny .. i jakoś nie do końca mu wierzę .. :mysli:

Luz musi być czy wirnik ma być kompletnie sztywny ?

Nie może być luzu wzdłużnego, poprzeczny delikatny musi być.

Wczoraj delikatnie sprawdzałem wirnik w tej Twojej nowej turbinie i nie ma żadnych luzów, poza tymi, które musi mieć.

No to mnie uspokoiłeś .. :good:

Opublikowano

miał być tylko log turbiny :angry:

po wała miałem robić resztę, tym bardziej że redżi 20m przed rondem miał 100kmh więc lekko dygałem już i krzyczałem hamuj hamuj :decayed:

jak trzeba zrobić komplecik to najlepiej wpadnij do mnie wieczorkiem po 21szej to na spokojnego leszcza zrobimy na modlińskiej, bez aut i na komfortowych 3 pasach :good:

daleko nie masz ;)[br]Dopisany: 29-10-2008, 21:00:46_________________________________________________turbina pompuje ładnie, poza tym przepływka też dobrze mierzy, korekcje spore ale jeszcze w normie :kwasny:

Opublikowano

Logi robione między rondami kiela Arkadii??? I nie zamknęliście obrotomierza???

Cieniaki :guma::nabijasie:

Ja ostatnio robiłem wzorcowe dynamiczne na... parkingu przy Praktikerze... panie mdlały normalnie :cicho::dance2::JC_fan:

Opublikowano

nie ja cisnąłem sandała :decayed:

Opublikowano

korekcje spore ale jeszcze w normie :kwasny:

wymieni wtryski i furmanka ozyje ...

Opublikowano
  • Autor

miał być tylko log turbiny :angry:

Zgadza sie ..suszara i wytryski :)

jak trzeba zrobić komplecik to najlepiej wpadnij do mnie wieczorkiem po 21szej to na spokojnego leszcza zrobimy na modlińskiej, bez aut i na komfortowych 3 pasach

daleko nie masz

Zrobimy na spocie..albo bede sie kontaktował z Toba jutro po 21 jak możesz :wink4:

korekcje spore ale jeszcze w normie :kwasny:

wymieni wtryski i furmanka ozyje ...

Kupić nowe wtryski ?

Czy te co mam uzbroić w końcówki 216 ?

Opublikowano

Zrobimy na spocie..albo bede sie kontaktował z Toba jutro po 21 jak możesz :wink4

śmiało, ok. 20 kładę łobuza spać i mam już wolne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zrobimy na spocie..albo bede sie kontaktował z Toba jutro po 21 jak możesz :wink4

śmiało, ok. 20 kładę łobuza spać i mam już wolne :decayed:

:good:

Opublikowano

Logi robione między rondami kiela Arkadii??? I nie zamknęliście obrotomierza???

Cieniaki :guma::nabijasie:

Ja ostatnio robiłem wzorcowe dynamiczne na... parkingu przy Praktikerze... panie mdlały normalnie :cicho::dance2::JC_fan:

Straz miejska, policja

weź rób logi

Opublikowano

mam już (mam nadzieje wszystkie) logi redżiego :decayed:

niestety na pierwszy rzut oczka było wszystko OK, ale po dokładnym przyjrzeniu się nie jest już tak wesoło:

1. termostat raczej do wymiany:

dd717d26178c3442m.jpg

2. najbardziej nurtujący mnie problem, dlaczego tnie dawki, chyba przepływka nie mierzy tak źle:

44a959c1b3fd75f6m.jpg 599b0fdaf8966d0fm.jpg e7bc955a64be1b23m.jpg

3. turbawka po zmianie pompuje OK

d9d364ffee7e7051m.jpg

4. wtryski jakoś dziwnie, wszystkie na plus, więc ten wzorcowy jest mocno na minus :kwasny:

c15eef6251c1aff2m.jpg

Opublikowano
  • Autor

Do wymiany lecą końcówi wtrysków i termostat.. co jeszcze ? :notworthy:

Opublikowano

Do wymiany lecą końcówi wtrysków i termostat.. co jeszcze ? :notworthy:

wróć ...

termostat potem wymienic filtr powietrza [jak byl wymieniany to zastosuja ta operacje : http://www.a4-klub.pl/smf/25tdi_czyszczenie_przeplywomierza_masowego-t50468.0.html] jezeli to nie pomoze [oczywiscie musisz po tej operacji zrobic 008 dynamiczne] to niestety czeka sie zakup nowego przeplywomierza ...

p.s i to [wysrany lmm] na 99% jest powodem niskiej predkosci maksymalnej o ktorej kiedys tam mowiles ...

wtryski zostaw w spokoju [chyba ze chcesz zmienic koncowki w celu podniesienia mocy w innym przypadku nie widze sensu]

Opublikowano
  • Autor

o [wysrany lmm]

Bede czyścił ..zobaczymy co z tego wyjdzie .

Na filtry faktycznie juz pora ..także najpier wymienie filtr powietrza , a później bede sie bawił z przepływką.

Czyli na tych wtyrskach można jeździć ?

Opublikowano

mówiłem że ok, chyba że tak jak zasugerowałem "coś większego" :evil:

jak wymienisz filtry to wpadaj do mnie, sprawdzimy czy pomogło :) chyba że jakieś myszy Ci się zalęgły w filtrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mówiłem że ok, chyba że tak jak zasugerowałem "coś większego" :evil:

Przydało by sie ..ale wydaje mi sie ze lepiej zrobić te sprawy które nie mogą zwlekać :disgust:

jak wymienisz filtry to wpadaj do mnie, sprawdzimy czy pomogło :)

:notworthy:

chyba że jakieś myszy Ci się zalęgły w filtrze :decayed

Surykatki pospolite :decayed:

Opublikowano

ja tam filtr powietrza wymieniam co 5000 km ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zlokalizowałem wycieki płynu chłodniczego z "kominków" od głowicy .. Pytanie czy wahania temperatury moga być spowodowane własnie tymi wyciekami , a nie termostatem ?

Pomoże mi ktoś znaleźć w Etce uszczelniacze do tego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.