Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie klimatronika


McArius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Staram się ogarnąć klimatronik, z którym mam problem w postaci braku podświetlania klawiszy.

Podświetlania brak gdyż podejrzewam że poprzedni magik porezał frankensztaina i wepchnął do polifta panel klimy z przedlifta (temat tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313126-podmiana-panelu-klimy-pytania/ ).

Generalnie znalazłem na forum rozpiskę pinów klimatronika (poniżej) lecz brakuje mi tam / tudzież nie potrafię znaleźć (zinterpretować) info pod który pin powinno dochodzić zasilanie odpowiedzialne za owe podświetlenie przycisków.

svgjp6hb.jpg

Pomoże ktoś w tym temacie ? Dzięki!

Edytowane przez McArius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do południa zerknę i Ci napiszę. Też u siebie miałem problem z podświetleniem i musiałem rzeźbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do południa zerknę i Ci napiszę. Też u siebie miałem problem z podświetleniem i musiałem rzeźbić.

będę wdzięczny jak cholera za pomoc bo szlag mnie na te braki oświetlenia trafia :)

Edytowane przez McArius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie jest to kstka A pin 6.

To jeszcze pytanie pomocnicze ;)

Który pin dostawał oświetlenie w przedlifcie, pytam bo magik co rezał frankensztaina wstawił mi panel przedliftowy i zapewne podmienił piny, więc teraz muszę wrócić do stanu "z przed przeszczepu" :facepalm:

Edytowane przez McArius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie wiem :)

To pozostaje wytytłać panel klimy i zobaczyć co (czy) siedzi w pinie 6 złączki A. Szkoda że poskładałem wszystko do kupy przed oddaniem bryki do lakiernika :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...