Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne pikanie przy lewej tylnej lampie avant.


Mortiis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zaskoczyła mnie moja eska dziwnym pikaniem przy tylnej lewej lampie, pikało przez 10 sekund potem cisza i tak przez 20 minut, miałem otwarte auto, puszczone szyby przód tył i uchylony szyber, po zamknięciu auta przestało, zakładam że to coś w rodzaju przypomnienia że coś jest otwarte ale co?


Panowie to się robi coraz bardziej irytujące, dochodzi z okolic subwoofera, na początku przestawało pikać jak zamknąłem albo otworzyłem auto a teraz jest non stop :kwasny: subwoofera działa głośniki działają

Edytowane przez Mortiis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zaskoczyła mnie moja eska dziwnym pikaniem przy tylnej lewej lampie, pikało przez 10 sekund potem cisza i tak przez 20 minut, miałem otwarte auto, puszczone szyby przód tył i uchylony szyber, po zamknięciu auta przestało, zakładam że to coś w rodzaju przypomnienia że coś jest otwarte ale co?

Panowie to się robi coraz bardziej irytujące, dochodzi z okolic subwoofera, na początku przestawało pikać jak zamknąłem albo otworzyłem auto a teraz jest non stop :kwasny: subwoofera działa głośniki działają

Nagraj filmek i wrzuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz kolego przypadkiem autoalarmu? oryginalnie?

Bo jezeli masz, to jest to wskazówka, że działanie alarmu może być ze względu na słaby akumulator zakłócone. Sprawdz w jakiej kondycji masz akumulator.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarmu nie mam, tylko centralny z pilota chociaż w boczku kierowcy mam dwa guziki do odłączenia alarmu jak ktoś w środku lub przy transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarmu nie mam, tylko centralny z pilota chociaż w boczku kierowcy mam dwa guziki do odłączenia alarmu jak ktoś w środku lub przy transporcie.

To jest właśnie alarm. Podładuj aku i zobacz czy zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w innym aucie kiedyś miałem podobnie, akus był na wykończeniu i co niektóre rzeczy swirowaly, z tym ze do tego stopnia ze w nocy alarm sie uruchamiał i centralny drzwi otwierał....

Sprawdzałeś już co i jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...