Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dziwne "kopcenie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Sprawdzałem coś dziś robiąc troszkę "przygazówke" na postoju na biegu neutralnym...

Po chwili zauważyłem że z rur leci lekko czarny dymek i została czarna plama na parkingu... :shocked:

Zacząłem się lekko niepokoić bo kompletnie nie mam pojęcia co może być tego przyczyną :mysli:

Zapewne problem wam znany a szukajka niestety mi tu nie pomogła...

Liczę na was chłopaki :kox:

Z góry dziękuję za pomoc :>

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
  • Autor

jakie należy zrobić? to wrzucę.... :kox:

sprawdziłem stan oleju i... było dużo za mało :blink: wszedł blisko litr syntetyku :shocked: shell helix oczywiście :> i narazie to ustąpiło.. nie pluje mi już czarnym z wydechu no ale zobaczymy jutro... :mysli:

Opublikowano

pewnie zamulasz i nazbierało się sadzy, a jak przedmuchałeś silniczek to sadze wyrzuciło,

nic strasznego :)

czarny dym z olejem niema nic wspólnego

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy zamulam jeżeli 600km na baku robie... :gwizdanie:

rachunek zrób już sobie sam :kox:

Opublikowano

przeczysc przeplywomierz! Ja mialem podobnie i pomoglo :) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

czym go najlepiej przeczyścić by okazało się to skuteczne? :tongue4:

Opublikowano

Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma.

(ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8)

No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz

Opublikowano

Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma.

(ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8)

No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz

u mnie też nigdy więcej jak 7 nie spali, ale jak kręci 4000 w dieslu to nie długo pojeździ :)[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:01_________________________________________________zapnij VAG i zrób logi to może się wyjaśni przyczyna kopcenia

Opublikowano
  • Autor

Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma.

(ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8)

No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz

ostatnio tak mi wyszło że na baku 650km zrobiłem pełnym z tym że prawie całą trase pokonałem autostradę... a że musiałem jechać szybko więc starałem się trzymać 200km/h :kox:

VAG żadnych błędów nie pokazuje a i nie kopci już tak...

Wymieniłem olej i filtr paliwa i jedyne co mi zostało do zrobienia to visco jeszcze ale to raczej nic wspólnego nie ma :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:18_________________________________________________czy jest możliwość żeby pluł olejem i tak dymił przez to że było tego oleju strasznie mało? :mysli:

Dodam jeszcze że przeczyściłem też przepływkę... teraz już ma objawy zdrowego diesla :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.