Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwne "kopcenie"


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Sprawdzałem coś dziś robiąc troszkę "przygazówke" na postoju na biegu neutralnym...

Po chwili zauważyłem że z rur leci lekko czarny dymek i została czarna plama na parkingu... :shocked:

Zacząłem się lekko niepokoić bo kompletnie nie mam pojęcia co może być tego przyczyną :mysli:

Zapewne problem wam znany a szukajka niestety mi tu nie pomogła...

Liczę na was chłopaki :kox:

Z góry dziękuję za pomoc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie należy zrobić? to wrzucę.... :kox:

sprawdziłem stan oleju i... było dużo za mało :blink: wszedł blisko litr syntetyku :shocked: shell helix oczywiście :> i narazie to ustąpiło.. nie pluje mi już czarnym z wydechu no ale zobaczymy jutro... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma.

(ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8)

No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma.

(ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8)

No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz

u mnie też nigdy więcej jak 7 nie spali, ale jak kręci 4000 w dieslu to nie długo pojeździ :)[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:01_________________________________________________zapnij VAG i zrób logi to może się wyjaśni przyczyna kopcenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma.

(ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8)

No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz

ostatnio tak mi wyszło że na baku 650km zrobiłem pełnym z tym że prawie całą trase pokonałem autostradę... a że musiałem jechać szybko więc starałem się trzymać 200km/h :kox:

VAG żadnych błędów nie pokazuje a i nie kopci już tak...

Wymieniłem olej i filtr paliwa i jedyne co mi zostało do zrobienia to visco jeszcze ale to raczej nic wspólnego nie ma :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:18_________________________________________________czy jest możliwość żeby pluł olejem i tak dymił przez to że było tego oleju strasznie mało? :mysli:

Dodam jeszcze że przeczyściłem też przepływkę... teraz już ma objawy zdrowego diesla :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...