Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem


stachu33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z centralnym zamkiem przy zamkniętych drzwiach cały czas siłowniki otwierają. Przestaje się to dziać po otwarciu drzwi.

NIe wiem czy to ważne ale problem pojawił się podczas deszczowych dni a znika gdy auto pochodzi kilka minut i nagrzeje się.

Proszę o jakieś wskazówki.[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 20:38_________________________________________________Witam ponownie

Wczoraj zrobiłem analize VAG i gościu powiedział że w systemie jest wszystko wporządku a modół komforu zachowuje sie normalnie.

A moje auto nadal jak jest zimne wali centralnym zamkiem - prosze pomóżcie może ktoś miał już taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź

Wczoraj od tego trzaskania padł mi alarm więc mój mechanior odłączył go całkiem.

Niestety trzaskanie zamkiem nie znikło.

Wygląda to w ten sposób że przy zamkniętych drzwiach jak tylko czujnik zmierzchu wyłączy podświetlanie przycisku od świateł awaryjnych to następuję trzaśnięcie centralnym zamkiem i tak w kółko dodatkowo gdy były dni bardzo deszczowe zamek trzaskał cały czas - dopóki samochód się nie rozgrzał wtedy wszystko ustępuje

Pozdrawiam[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 08:30_________________________________________________Witam

Dziś oiękny słoneczny dzień temperatura 16 stopni i odziwo trzaskanie zamkiem ustało ciekawe czy jak temperatura obniży się znowu zacznie

Pozdrawiam[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 10:05_________________________________________________Witam Ponownie

Sprawa Rozwiązana - Padnięty modół komfortu

Wymieniony na nowy ----- Wszysrko działa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...