Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsumowanie 2.0 alt


zaldar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam tą audicę 1.5 roku sprowadzony z salonu audi niemiec zamienił ją na nowszy model(i płakał) ,przejechane było 202 tyskm.oczywiscie sprawdzilm książkę serwisową w serwisie audi było o 10 tys mniej obecnie mam przejechane 234 tys.Po sprowadzeniu wszystko było ok żadnych błędów ani innych dolegliwości problem zaczął się po zmianie oleju(chyba był czymś zaprawiony) orginalnie był total quartz 5w30 zalałem mobil1 5w50 kupiony u dystrybutora mobil poland i pojawiło się terkotanie poranne mój wniosek do d*py olej wymieniłem na millers 10w40 nic nie pomogło dalej to samo .Dla potomnych to nie olej jest odpowiedzialny za terkot na zimnym tylko wariator ja swój zregenerowałem u kolegi beny a4 przejechałem 750 km na razie cisza,oprócz tego nic się nie dzieje oleju nie bierze mimo że na gazie.Polecam ten silnik nic się nie piepszy może to nie demon szybkości ale niezawodny przyjechałem nim z berlina na trasie ok 7.5 do 8.0 zależy od szybkości na mieście w gazie 12.5 do 14 z klimą gaz stag 4 qbox zero propblemów .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój w mieście mieści się w 12 l. Na trasie ok.8. No i oliwy nie pije ( puki co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...