Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2.0TDI BRD] Pęknieta głowica, AMC czy regenerowana


roxerxc90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moja wspaniała niemiecka przewaga dzięki technice zawiodła mnie po raz kolejny ;) Mianowicie pękła głowica. Mechanik mówi że jest to ciężko dostępne miejsce (generalnie sam nie wiem gdzie) i nie nadaje się do spawania.

Tu moje pytanie, jest ktoś kto montował może głowicę firmy AMC do silnika BRD? Generalnie wszystko powinno pasować, jednak mechanicy twierdzą że z tym jest jakiś haczyk z dopasowaniem jednego wałka (rozrządu? sam nie wiem). Może ktoś zweryfikować? Montował ktoś z forum głowice AMC do takiego silnika? Szukać regenerowanej to chyba trochę loteria, sam już nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie montowalem tych głowic ale słyszałem od nie jednej osoby ze kupowali montowali bez problemów -intercars ma je w ofercie i może tez cermotor. Stara chyba się zdaje na tausz. Bad to chyba nawet to samo co 140tka blb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxerxc90 jaki objaw pekniecia glowicy byl u Ciebie? U siostry w BRD auto chochluje olej z poziomu Max po przejechaniu ok. 800-900km spada do minimum i pojawia sie komunikat o niskim poziomie i trzeba doplewac :( tez czeka remont silnika lub zakup calego slupka na przeszczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie potrzebowali to mam glowke z BRD z listop[ada 2007 roku to sprzedania :) Mi w mojej BRD jakis czas temu dol padl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objaw taki ze oczywiście ubywało płynu chłodniczego. Oprócz tego nic specjalnego, lekkie maslo na korku wlewu oleju i minimalnie cięższe odpalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...