Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak wymontować lampy przód ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko? W jaki sposób wykręcić reflektory żeby dostać się do żarówek świateł mijania? Tak żeby nie stracić ustawień i nie uszkodzić ewentualnych zaczepów itp? Za pomoc z góry dziękuję.

Opublikowano

Hej robiłem to parę razy uszkodzić się nic nie da są dwie śruby u góry które musisz całkiem wykręcić i dwie na dole które wystarczy poluzować i lampa gotowa do wyjęcia. Ja kiedyś próbowałem wymienić żarówkę bez wyciągania lamp i mi się nawet udało ale trwało to długo teraz wyciągam całe lampy bo jestem pewien że żarówki siedzą dobrze w gniazdach.

Opublikowano
  • Autor

Ale czy wyciągając cały reflektor nie stracę ustawień? Niestety to też ważne żeby kogoś później nie oślepiać mimo woli! A tak poza tym to na razie dotarłem tylko do trzech śrub od strony kierowcy bo tam więcej miejsca. Niestety taki los zielonego człowieka który za pierwszy samochód porwał się na Audi. Heheh[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 22:40_________________________________________________I oczywiście czy żarówki Bosch'a sprawdzają się bo niestety takie zamówiłem?[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 22:59_________________________________________________Jeśli ktoś ma jakiś schemat jak zrobić to samemu to proszę bardzo. Bo bez tego niestety boję się że coś spaprzę. A tego boję się najbardziej.

Opublikowano

Wyciągając reflektory tracisz ustawienia, naprawdę bardzo trudno potem je ustawić tak jak były wcześniej zamontowane.

Opublikowano

Wyciągając reflektory tracisz ustawienia, naprawdę bardzo trudno potem je ustawić tak jak były wcześniej zamontowane.

Ja bym nie przesadzał z ta trudnością ustawienia, nie raz wyciągałem w swojej B6-tce i jakoś zawsze dalem rade ustawić :gwizdanie:

Opublikowano

Popieram nie jet trudno ja też sobie poradziłem. A jeżeli chodzi o te śruby które nie możesz znależć to jest to na forum łącznie ze zdjęciami " zrób to sam". A co do żarówek to się nie wypowiadam bo ja zamontowałem xenony w orginałach miałem philipsa.

Opublikowano
  • Autor

Masz może jakiegoś linka bo za chiny nie mogę tego znaleźć?

Opublikowano

jesli chodzi o dotarcie do srub to dwie na gorze-na pewno znalazles ,jedna na wysokosci zarowki od soczewki-odegnij przewody,to zobaczysz no i 4 od strony dolotu do turbiny,po drugiej strony moze byc gorzej,ale jesli masz plastikowa oslone na zbiorniczku od plynu wspomagania-zdejmij,jest na jednym zaczepie na gumie,no i jakis dluzszy torx-poodginaj przewody,przyswiec latarka i znajdziesz-zarowek nie dotykaj palcami ,bo szybko sie popala znow,a czy bosh lepszy,czy gorszy-nie wiem,czasem uzywalem najtanszych z ebaya i nie narzekalem,wiec firmowe moga byc dobre... :wink4:

Opublikowano

Ja bym nie przesadzał z ta trudnością ustawienia, nie raz wyciągałem w swojej B6-tce i jakoś zawsze dalem rade ustawić :gwizdanie:

No jasne wysokość ustawiłeś na ścianie.

Ale reflektory ustawia się w 2 płaszczyznach, więc jak u ciebie ze świeceniem na wprost, bo wtedy też można ludków oślepiać?

Opublikowano

No jasne wysokość ustawiłeś na ścianie.

Ale reflektory ustawia się w 2 płaszczyznach, więc jak u ciebie ze świeceniem na wprost, bo wtedy też można ludków oślepiać?

Wiem , że w dwóch płaszczyznach :naughty: ale nie zmienia to faktu ze sobie nie dasz rady :cool1: skoro Ja sobie dalem rade to kazdy da rade :decayed: wielkiej filozofii nie ma :naughty:

Opublikowano

No jasne wysokość ustawiłeś na ścianie.

Ale reflektory ustawia się w 2 płaszczyznach, więc jak u ciebie ze świeceniem na wprost, bo wtedy też można ludków oślepiać?

Wiem , że w dwóch płaszczyznach :naughty: ale nie zmienia to faktu ze sobie nie dasz rady :cool1: skoro Ja sobie dalem rade to kazdy da rade :decayed: wielkiej filozofii nie ma :naughty:

Ja rowniez wyciagalem duzo razy reflektory i zakladalem spowrotem i tak jak Cuber pisze, filozofii niema, jak jest dobrze ustawiona plyta ta pod reflektorem, to nie ma .... zeby inaczej wlozyc ... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.