Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana sztangi turbiny


robercik123

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam problem ze sztanga turba. Mianowicie przy gaszeniu silnika słychac tak jakby ( pierdzenie ) nie wiem jak to opisac, jakby uchodzilo powietrze i taki pierdzacy dzwięk slychac. Ostatnio na piątym biegu z pedalem w podłodze nie osiągnąlem 100km/h, a ten (pierdzący ) dzwiek byl caly czas przy włączonym silniku. Wczesniej pojawial sie tylko przy gaszeniu. dorwałem uzywaną sztange, za grosze. I moje pytanie brzmi czy wystarczy wymienic czy bedzie potrzebna regulacja tej sztangi. Jest oryginalna i zaznaczona niebieska farba na gwincie, mysle ze nie byla regulowana.

Pozdrawiam


Spoko, dzieki panowie za wypowiedzi. Myslalem ze tego typu fora sa zeby sobie pomoc, ale widze ze sie mylilem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to chyba chodzi Ci o gruszke turbiny, tak?

Po drugie to skąd wiesz, że to jest wina tej gruszki? Powinieneś zacząć od zrobienia kompletu logów. Może masz gdzieś dziurę w dolocie, może któryś wężyk podciśnienia nie domaga, a może faktycznie gruszka. Co do regulacji, to jak wyjmiesz swoją, to nową ustaw na taką samą długość.

Na przyszłość nie oczekuj, że dostaniesz odpowiedź w pięć minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość nie oczekuj, że dostaniesz odpowiedź w pięć minut...

Spoko. Chyba w goracej wodzie wykompany bylem. Sorki

Witam ponownie, miałem małe problemy z zainstalowaniem Vaga na kompie, ale udało sie i po podłączeniu do auta pokazało mi

błąd 17964 - regulacja ciśnienia doładowania - mała wartość. Do wymiany poszedł N75, błąd usunięty i auto znowu jedzie. Mam zamiar zrobić

jeszcze dzisiaj logi, ale nie wiem jak to wyjdzie. Przepraszam Panowie jeszcze raz za moją niecierpliwość :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, nic się nie stało. Zrób logi, wrzuć do odpowiedniego działu i dostaniesz odpowiedź co i jak. Tylko pamiętaj aby logować każdą grupę osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robiłem jeszcze czegoś takiego ale znalazłem temat co i jak, myśle ze dam rade.


Witam ponownie. Dzisiaj dałem rade ( tak myślę ) zrobić tylko logi statyczne, na tygodniu będą dynamiczne

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/327833-logi-ahh-66kw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w tych statycznych zabrakło logów turbo - gr 10 i 11.

ale 11 to statycznie jako Basic Settings.

pozatym czytaj dokładniej co ludzie piszą, bo sztanga turbo to kawał stali/plastiku który ciężko zepsuć :)

pewnie masz gdzieś dziurę i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...