Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno lusterka zamiennika oraz wymiana


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dzisiaj przytrafilo mi sie ze zderzylem sie na prostej lusterkami z kolesiem ;/ lusterko pelko tzn obudowa i szkielko. teraz zastanawiam sie czy kupic nowe chyba zamienniki na allegro za ok 138zl http://allegro.pl/lusterko-prawe-lewe-audi-a4-b6-elektryczne-podgrze-i5558539006.html czy moze uzywke i pomalowac ja :) patrzalem na allegro ale sa lusterka z 5 albo 7 pinami wiec jakie musze kupic? u mnie lusterko jest regulowane elektrycznie tzn same szklo i podrzewane jest bo paseczek z boku jest. co byscie poradzili kupic i czy sam ogarne wymiane? potrzeba cos kodowac czy tlyko odpinam wpinam wtyczke i smiga. dziekuje z gory pozdrawiam


ps czy z anglika jest takie samo jak z Pl? jak bym kupil z angloa czy pasuje p&p?

nr lustra 8E0 857 535 E nr silniczka 8E1 858 531 F

Edytowane przez hidden22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori używke z wersji europejskiej , do wtyczki w Twoim przypadku biegnie 5 przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za info :) moze orientujesz sie albo masz sprawdzonego sprzedawce?:) bo roznie to bywa z tymi na allegro wysle mi uszkodzone albo z angielskiej wersji i bede uzeral sie z typkem. z wymiana duzo problemu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kup ori używkę .

Pomimo ze do Twojego leci 5 przewodów to jeśli lusterko będzie miało więcej również je zmontujesz.

Przy zmianie nie potrzeba nic kodować odkręcasz tapicerkę- boczek zdejmujesz go odkręcasz lusterko odpinasz kabel lusterka ze sterownika w drzwiach zwalniasz przewód lusterka bo najczęściej jest przypięty na spinki lub opaski do drzwi i ciągniesz za lusterko żeby je wyciągnąć z kablami. Trochę zabawy jest.

Jeśli jednak pękła Ci tylko obudowa (ta plastikowa) i szkło to wymień samą plastikową obudowę i szkło zaoszczędzisz pracy na zdejmowanie boczku i przeciąganie kabli a z tym jest trochę zabawy w porównaniu do wymiany samego szkła z plastikiem bo wystarczy Ci z 10 minut i naprawione a jak kupisz lustro za nie duże pieniądze z obudowę w kolorze ze szkłem podobnym to przekładasz tylko te dwie rzeczy a szkielet metalowy zostawisz sobie na następny raz :)


Jeśli popękało tylko szkło i plastik to nie ma znaczenia czy kupisz od Europejczyka czy angola obie te rzeczy pasują - całe lustra z mechanizmem już NIE


jeszcze jedna rzecz ten paseczek z boku na szkle to nie jest podgrzewanie :)


Napisz jaki masz kod lakieru na pewno znajdzie się ktoś kto ma takie na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musze oblukac jutro jak to wygalda. silniczke chodzi bo zmienia pozycje lutra...zoabcze czy jest ok i jak co to zrobie jak mowisz sama obudowa i szklo ;)


nie ma ktos dojscia do lusterka calego? bo na allegro jest ale tam to roznie bywa wciskaja shit i pozniej problem jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...