Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po odłączeniu akumulatora


kodzak0

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czego nalezy zrobic adaptacje po odlaczeniu aku?

przepustnicy? i czego jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby ogarniete, kluczyk tez, fisa nie sprawdzalem heh :P

klime itd trzeba tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esp to juz ogarnolem odrazu heheh :P

tylko wlasnie nie wiem czego adaptacje zrobic poza przepustnica,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie.. mam audi a4 b7 163 km, 1.8t, z tego co zauważyłem to przestał działać tempomat, i czujniki cofania ( kiedy odpalam wsteczny, słyszę 5 sekundowy pisk i dalej nic się nie dzieje ). Jak kupowałem auto, 2 chłopaków podczas sprawdzenia powiedzieli, że siedzi trochę mniejszy akumulator. Czy te problemy, które występują mogą być powodem tej " adaptacji po odłączeniu aku " ? Może ktoś mi wyjaśnić.. aha, dodatkową rzeczą którą zaobserwowałem to klimatyzacja, używam jej np na 3 kreskach po czym gaszę samochód i ponownie odpalam, klima ustawia się według siebie, czasami na ful, czasami na 4 kreski.. Nie mam pojęcia czy jest to normalne. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to klimatyzacja, używam jej np na 3 kreskach po czym gaszę samochód i ponownie odpalam, klima ustawia się według siebie, czasami na ful, czasami na 4 kreski.. Nie mam pojęcia czy jest to normalne. Dzięki i pozdrawiam
\

a świeci Ci kontrolka do Auto w panelu nawiewu? Masz klimatronik i on będzie się tak ustawiał, żeby osiągnąć wybraną temperaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki długi sygnał oznacza, że padł któryś z czujników cofania, a co do tempomatu to wątpie, że się rozkodował!

Podłącz VCDS i powinno być wszystko jasne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jutro coś pokombinuje. Dzięki i pozdrawiam.


Witam, Panowie po podłączeniu komputera i sprawdzeniu czujników parkowania pokazało mi następujący błąd :

2 DTCs Found:
01549 - Napiecie zasilania czujnikow zblizeniowych
009 - Open or Short to Ground
01549 - Shareware Version. To Decode all DTC's
002 - Please Register/Activate
Pomoże ktoś czego może dotyczyć ?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z masą i w związku z tym nie czyta czujników. System prosi o nową aktywacje. Sprawdź połączenia przy kostkach od wewnątrz zderzaka. Może zaśniedziałe i brak styku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z masą i w związku z tym nie czyta czujników. System prosi o nową aktywacje. Sprawdź połączenia przy kostkach od wewnątrz zderzaka. Może zaśniedziałe i brak styku!

Dzięki za odpowiedz, Masa to raczej nie jest, połączenia przy kostkach również sprawdziłem,a błąd jest nadal. Czy może być to spowodowane akumulatorem ? Podobno jest trochę mniejszy niż powinien być ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akku nie ma nic do znaczenia, bo główne zadanie to rozruch i podtrzymywanie napięcia! :wink:

Sprawdź w takim układzie bezpiecznik! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akku nie ma nic do znaczenia, bo główne zadanie to rozruch i podtrzymywanie napięcia! :wink:

Sprawdź w takim układzie bezpiecznik! :)

Dzięki za odpowiedz, jestem już bezradny.. jeżeli bezpiecznik od czujników parkowania w audi a4 b7 jest pod numerem 17 to wszystko z nim jest ok. Nie mam pojęcia, jak pierwszy raz Podłączyłem komputer to wyskoczyły mi błędy :

3 DTCs Found:

01547 - Czujnik zbliz tylny prawy G205

009 - Open or Short to Ground

01549 - Shareware Version. To Decode all DTC's

009 - Please Register/Activate

01549 - Shareware Version. To Decode all DTC's

002 - Please Register/Activate

Czyli wszytko wskazuje że uszkodzony czujnik prawy, ale jak skasowałem błędy to teraz za każdym razem wyskakuje ten błąd o napięciu, a o czujniku zbliż tylnym prawym już nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...