Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Eska :) / S4 B6 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł w końcu czas że i ja znalazłem chwilę czasu żeby pochwalić się swoją furą :)

Wiele godzin straciłem na pokonywaniu kilometrów i oględzinach w poszukiwaniu swojej wymarzonej S4.

Aż w końcu trafił się ten rodzynek. Od kobiety :) Jedynej właścicielki od nowości. Z przebiegiem wówczas 140 tyś.

Długo nie musiałem się namyślać i po formalnościach wracałem już do domu, z bananem na twarzy, z opuszczonymi szybami od świateł do świateł :)

Tak było na początku. Teraz ma już prawie 160 tyś, była ze mną tu i ówdzie (nawet UK zwiedziła). Narazie odpukać bez drobnych pierdółek (wycieraczki, osłona przegubu) jeżdzę od wymiany do wymiany oleju z tym samym bananem na twarzy :)

Wyposażenie:

Jak na Eskę przystało zdecydowanie szybciej będzie wymienić, czego brakuje mi do tzw. "full opcji":

-nie ma pamięci foteli, lodówki w schowku, podgrzewania tylnej kanapy i składania lusterek z pilota.

Co planuje w najbliższym czasie zrobić:

Mechanika:

-odnowić zaciski hamulcowe (piaskowanie, malowanie, serwis) ZROBIONE

-wywalić katalizatory (projekt i wykonanie własne) + usunięcie programowe sond diagnostycznych ZROBIONE

-kompletne zaizolowanie dolotu przed wysoką temp. silnika ZROBIONE

-wymiana poduszek pod silnikiem (jedna już się poci i wywala błąd) ZROBIONE

-wymiana oleju i filtra w Tiptronicu ZROBIONE

-wydech cat-back na zamówienie (jak fundusze pozwolą)

Estetyka:

-wymiana schowka pasażera (może na lodówkę) ze względu na porysowaną klapę (poprzednia właścicielka woziła swoje pupile)

-ogarnięcie wnętrza bagażnika (ten sam powód co powyżej)

-"dłuższa" lotka na klapę

-przyciemnianie szyb, tył 100%, przód 30% ZROBIONE

-blenda US'a w przedni zderzak ZROBIONE

-kierunkowskazy/obrysówki ala US'a ZROBIONE

Poniżej kilka fotek na początek:

qdps6ga6.jpg

vbj43oma.jpg

83mfsyk2.jpg

oypj22j6.jpg

9nc2xzd3.jpg

stxpelt9.jpg

8vvhzsht.jpg

zsw97heu.jpg

zo3leolj.jpg

Edytowane przez keiza1990

Opublikowano

Kolejna super eSka :-D gratki

Opublikowano

Gratuluje eski z takim przebiegiem :wink: szerokości :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Od przyszłego tyg. zaczynam mody, więc na pewno będę wrzucać fotki z przebiegu prac.

Na teraz jeszcze jedna fotka naszej małej rodzinki:

IMG0674JP_wqxrxsx.jpg

I filmik z nocnych wypadów:

Edytowane przez keiza1990

Opublikowano

Hej piękne auto przebieg super jakie plany na mody

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Doszły ci foty na emeil?

Ps.

Dzieki za mini spocik w zeszłym tyg.

Krótko bo krótko ale zawsze okazja do pogadania

Czekamy na fotki

:)

Opublikowano
  • Autor

Doszły ci foty na emeil?

Ps.

Dzieki za mini spocik w zeszłym tyg.

Krótko bo krótko ale zawsze okazja do pogadania

Czekamy na fotki

:)

Doszły, dzięki :)

Musimy się kiedyś zgadać na dłuższy meeting :)

/

Poniżej kilka fotek z ostatnich modów:

-Wycięcie katów:

vex28fyw.jpg

38tlp69v.jpg

Może nie wygląda to jakoś mega profesjonalnie bo to nie MIltek, ale swoją rolę spełnia. Narazie jest na złączkach bo nie miałem dostępu żeby odkręcić rury przy kolektorach i ładnie pospawać.

Za to gada teraz dużo bardziej agresywnie i ładnie strzela z tłumików (przepustnice w końcowych zablokowane w pozycji otwartej) :D

-Odnowienie zacisków:

cz2scgum.jpg

qju4thbb.jpg

Opublikowano

Kamil ona już przed wycięciem tych katów fajnie gadala..

Ja u mnie mam odłączone te przewody podcisnieniowe ale zastanawiam sie czy klap np nie przestawić zeby gadali jak u ciebie :)

Jutro jade do rybnika tam gdzie sie ostatnio widzieliśmy,dzis byłem u Tomka pogadać...

Opublikowano
  • Autor

Kamil ona już przed wycięciem tych katów fajnie gadala..

Ja u mnie mam odłączone te przewody podcisnieniowe ale zastanawiam sie czy klap np nie przestawić zeby gadali jak u ciebie :)

Jutro jade do rybnika tam gdzie sie ostatnio widzieliśmy,dzis byłem u Tomka pogadać...

Jak masz te przewody podciśnienia odłączone to przepustnice w tłumikach są otwarte cały czas.

U mnie w połączeniu z brakiem katalizatorów robi dużo większy hałas, na przejażdżki po mieście jest za***iście, ale na dłuższe trasy uciążliwe (wyraźnie słychać w środku mocny basowy dźwięk z tłumików).

Opublikowano

Jak bedzie okazja sie znów gdzieś spotkać to zobaczę i posłucham...bo jak za głośno by miało byc to odpada z powodu mojej małej córci... :(

Opublikowano
  • Autor

Jak bedzie okazja sie znów gdzieś spotkać to zobaczę i posłucham...bo jak za głośno by miało byc to odpada z powodu mojej małej córci... :(

Oj to może być trochę za głośno. Czasami dla mnie zaczyna być denerwujące jak jadę dłuższą trasę, a co dopiero na tylnej kanapie.

Opublikowano

Jak sie nie ma dzieci to radio głośniej :)

U mnie to już by nie przeszło...

Moja mała jest ważniejsza :)

31lipca skończyła caly rok :)

Opublikowano
  • Autor

Jak sie nie ma dzieci to radio głośniej :)

U mnie to już by nie przeszło...

Moja mała jest ważniejsza :)

31lipca skończyła caly rok :)

To dla małej teraz żeby pasowało bo wozu :D :

YoungSportHERO-Ersatzbezug.jpg

A wracając do tematu, autko odebrane z warsztatu, olej w skrzyni wymieniony.

Nie miałem okazji się nim przejechać jeszcze bo jestem za granicą, ale brat powiedział, że jest lepiej niż wcześniej.

Olej w skrzyni podobno strasznie spracowany, wymieniony na ostatni gwizdek.

Także każdemu kto ma automat mogę polecić zainteresowanie się tematem oleju w skrzyni jak najprędzej, jeśli wcześniej sobie tego nie pilnował.

W esce również wpadły przyciemniane szyby, przód 30%, tył 100%:

119148701_sprhxnh.jpg

119130131_sprhxns.jpg

Opublikowano

Szybki pierwsza klasa a co do fotelika to chodziło mi to po głowie ale perspektywa ok tys zł jest porażająca....

Ps.

Ile dałeś za zrobienie szyb, u mnie w okolicy jak pytałem to sobie cenią ta usługę na ok 600-650zl

Opublikowano
  • Autor

Szybki pierwsza klasa a co do fotelika to chodziło mi to po głowie ale perspektywa ok tys zł jest porażająca....

Ps.

Ile dałeś za zrobienie szyb, u mnie w okolicy jak pytałem to sobie cenią ta usługę na ok 600-650zl

mi gościu wycenił na 170zł przód + 450zł tył. w ostateczności za 600zł zrobił

Opublikowano

keiza1990 a w napędzie z tyłu nie wymieniałeś oleju?

Opublikowano

40840534"]

Szybki pierwsza klasa a co do fotelika to chodziło mi to po głowie ale perspektywa ok tys zł jest porażająca....

Ps.

Ile dałeś za zrobienie szyb, u mnie w okolicy jak pytałem to sobie cenią ta usługę na ok 600-650zl

mi gościu wycenił na 170zł przód + 450zł tył. w ostateczności za 600zł zrobił

Ja pie***le , ładnie macie drogich ludzi z przyciemnianymi szybami.

Ja płacę 250 zł maks 300 zł za wszystkie szyby i nie liczy osobno z przednimi ani jaka to folia :D

Opublikowano

Gdzie olej zmieniałeś jeśli można wiedzieć?

Opublikowano

300zeta za wszystkie szyby??

Niestety, Jarosław, Przemyśl itp to inny region niz slask ...to i ceny inne...ja w okolicy byłem u kilku gości i ceny wszędzie podobne

Opublikowano

300zeta za wszystkie szyby??

Niestety, Jarosław, Przemyśl itp to inny region niz slask ...to i ceny inne...ja w okolicy byłem u kilku gości i ceny wszędzie podobne

właściwie masz rację bo ten kolega co przyciemnia szyby to mieszka w Rokietnicy od Jarosławia jakieś 20 km , Nazwisko Homa Mariusz sporo ludzi poleca do niego jeździć , zagościli nawet Ukraińcy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.