Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.6 AHL(chyba)] Czujnik temperatury zewnętrznej w 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Oglądając niemki na portalach ogłoszeniowych, coraz częściej widzę że w modelu B5 jest temperatura zewnętrzna w liczniku. Czy w moim audi też coś takiego jest? Lub jak coś takiego zamontować oraz jakie będą koszta? Jestem laikiem w tym temacie, a czujnik temperatury zdecydowanie by mi się przydał.

liczę na odpowiedzi, pozdrawiam

Edytowane przez ziXen

Opublikowano

Czujnik z wyświetlaczem to koszt ok 60/80 zł, zależy jak trafisz.

Jest na forum w dziale ,,zrób to sam" temat o tym ;)

Opublikowano

Jeżeli nie chcesz się bawić w takie rezanie to wystarczy wymienić licznik na taki z wyświetlaczem. Potem dokładasz czujnik w odpowiednim miejscu.

Opublikowano

Eee jeżeli koszt jest tak niski to nie ma co bawić się w rezanie, wolę zostawić energię na większe projekty. A że nie działa mi brzęczyk świateł, oraz przepaliła się dioda, to chyba jest czas na taką wymianę :)

Opublikowano

To zainwestuj juz w licznik z pełnym fisem :)

Opublikowano

To zainwestuj juz w licznik z pełnym fisem :)

Też chciałem to zasugerować, ale bądź co bądź koszt nieco wyższy ;)

Opublikowano

Tak, myślałem o FIS-ie, tylko czy będę musiał montować coś dodatkowo? Czy tylko licznik z FIS-em i odpowiednio zaprogramować?

Opublikowano

Jeżeli będziesz chciał by działał w pełni to będzie trzeba ogarnąć dwa czujniki ( jeden do miski - olej , a drugi chyba do zbiornika spryskiwaczy ) wszystko zaprogramować. Można jeszcze emulatory powstawiać zamiast czujników :)

Edytowane przez Path

Opublikowano

Do przedlifta z fisem dużo roboty nie ma żadnych czujników w misce (czujnik w podstawie filtra oleju) czujnik sprysków jest zintegrowany jest z pompką ale można dać odpowiedni pin do masy i jest git :) wszystko jest opisane w temacie o fisie polecam zapoznać sie z tym tematem :)

Edytowane przez Bartollo

Opublikowano

Dzięki za informacje, będziemy myśleć :)


Wlasnie ! A co z fisem i spalaniem w przypadku instalacji gazowej? Bo mam najprostsza...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

Fis nie dziala pod lpg fabrycznie ;)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A i brzęczyk też jest do ogarnięcia. Są o tym tematy. Co do wyświetlacza temp.to w b5 jest to osobny klocek montowany do licznika. Kostka jak pudełeczko zapałek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.