Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrne B5 AHH w kombiaczu // 0,216 + soft = 165KM / 354Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie troche za pomcny ten pomarancz :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja.

Audi cały czas mnie wozi bezawaryjnie jak na razie (odpukać). Są poważne plany na większą moc, ale najpierw trzeba zebrać troszkę funduszy. :D

A w między czasie wpadł przelot z końcowym tłumikiem przelotowym, a wypadł katalizator :)

Tak się to teraz prezentuje.

Picture_001.jpg

Picture_002.jpg

Opublikowano

koncowki były w tłumiku czy dospawywałes?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Juz były na tłumiku.

Próbuje zaktualizować temat, ale wyskakuje mi takie cuś:

Wpisałeś odnośnik do strony, której adresu administrator zabrania używać na forum.

W ostatnim czasie wpadło:

- hamulce 312mm przód + 269 tył

- rolki 18" od merca 8,5j, ET35

- grill na czarno,

czekam jeszcze na zderzak przedni od eski

8578fb61497ccbafgen.jpg

4949953aad370874gen.jpg

f4ad1f0b06e8d68bgen.jpg

ca2f12c1fdc0b000gen.jpg

a64599e37bfac86egen.jpg

02ad9cadee6f1a47gen.jpg

Opublikowano

Ladna rolka :)

Opublikowano

ładna fura kolego, duża różnica po zamontowaniu wiekszych hamulców z tyłu?

Co konkretnie brałeś żeby podpasować wszystko do nich ? Daj info na PW jak mozesz :)

Opublikowano
  • Autor

ładna fura kolego, duża różnica po zamontowaniu wiekszych hamulców z tyłu?

Co konkretnie brałeś żeby podpasować wszystko do nich ? Daj info na PW jak mozesz :)

Rożnica znacznie na +.

Co do czesci to jutro wstawie opis co konkretnie dalem na tyl ;)

Opublikowano

Czekam z utęsknieniem na listę co trzeba kupić, bo akurat szykuje mi się zmiana hebli z tyłu ;)

Opublikowano
  • Autor
Siemka.

Więc tak, poniżej mały opis tego co i jak zrobiłem.

JEŻELI GDZIEŚ POPEŁNIŁEM BŁĄD, TO PISAĆ, BD WDZIĘCZNY!!

Najpierw lista tego co ja skompletowałem, na zmianę hamulców na 269.

- zaciski z A8 D2 lift z jarzmami,
- piasty z audi A6/100 C4 z ABS, (osobno chodzą po 100zł/szt, ja kupiłem całą belkę za 90zł i jeszcze złom mi został :D )
- łożyska mogą być z A4 B5,
- 4x dystans 18mm,
- 4x śruba M10x1.25x40
- klocki moga być z audi A4 B5 LIFT,
- tarcze z A8 D2 lift 269x22 wys. 46,6 o ile dobrze pamiętam.
I teraz co do roboty. Załączam te zdjęcia które mam.
- Widać, że linki ręcznego są poprowadzone za amorkiem.
- Nie mam zdjęcia przewodów hamulcowych, ale je trzeba lekko skręcić. Po przyłożeniu zacisku widać o co chodzi, bo po prostu w zaciskach z A8 przewód wchodzi pod innym kątem.
- Ja dałem jeszcze podkładki pod śruby jarzma, bo ocierały o tarczę, Dzięki czemu nie musiałem ich ciąć.
- Jarzma trzeba lekko liznąć boschem, aby piasta mogła się obracać i pierścień ABS nie wadził o nie. ( na jednym ze zdjęć zaznaczyłem, w których miejscach trzeba to zrobić)

- co do odpowietrzania to tył odpowietrzyłem w rękach tak, aby odpowietrznik był w najwyższym punkcie. Lekko potrząsałem nim i popukałem młotkiem. (możliwe, że muszę to zrobić jeszcze raz, bo pedał jest "miekki")
- ABS jeszcze nie regulowałem. Muszę doczytać jak to zrobić, bo nie bardzo wiem jak to ugryźć. ABS czasem włącza się przy małych prędkościach.

Tak to wygląda w skrócie. Jeżeli jakieś pytania to pisać PW. Znawcą nie jestem, robiłem to pierwszy raz w życiu, ale się udało.

fb114954d71186camed.jpg

440c54692f93ed86med.jpg

39a9d91a6afd47bemed.jpg

12443068a6813406med.jpg

49c15ac47260af07med.jpg

ceffa44c7606e2dfmed.jpg

Opublikowano

Zaciski z A8 obojętne jaie czy jakiś konkretne?

Oczywiście z tylnej osi ?

Opublikowano
  • Autor

Zaciski z A8 obojętne jaie czy jakiś konkretne?

Oczywiście z tylnej osi ?

Zaciski z a8 d2 po lifcie czyli po 99r jezeli sie nie myle. No i z tylnej osi oczywiscie ;)

A no i kupilem z silnika 4.2 ;)

Edytowane przez Matejus_93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.