Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wskaźnik doładowania Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanko bo niebardzo się znam,

Jaki wskaźnik doładowania kupić: Meczaniczny czy Elektroniczny?

Który lepszy? Jakiej firmy? I który jest najmniej awaryjny.

Z góry dzieki za pomoc

Opublikowano

Jesli szukasz po taniości starczy Ci Auto Gauge,jesli ma być coś lepszego to STRI lub Stack

Opublikowano
  • Autor

Jesli szukasz po taniości starczy Ci Auto Gauge,jesli ma być coś lepszego to STRI lub Stack

Nie do konca ma być najtańszy :-) ma być dobry-w miarę bezawaryjny, tylko dalej niewiem jaki: mechaniczny czy elektryczny, czym to wogóle się różni
Opublikowano

ja polecam Defi, używam już od bardzo dawna, nawet auto zdążyłem zmienić, a wskaźnik ten sam :D
w mechanicznym masz wężyk bezpośrednio do wskaźnika, w elektronicznym jest jeszcze mapsensorek, który zostaje w komorze silnika, a do wskaźnika tylko kabelki idą...

Opublikowano
  • Autor

ja polecam Defi, używam już od bardzo dawna, nawet auto zdążyłem zmienić, a wskaźnik ten sam :D

w mechanicznym masz wężyk bezpośrednio do wskaźnika, w elektronicznym jest jeszcze mapsensorek, który zostaje w komorze silnika, a do wskaźnika tylko kabelki idą...

To w teori który lepszy?
Opublikowano

ja polecam Defi, używam już od bardzo dawna, nawet auto zdążyłem zmienić, a wskaźnik ten sam :D

w mechanicznym masz wężyk bezpośrednio do wskaźnika, w elektronicznym jest jeszcze mapsensorek, który zostaje w komorze silnika, a do wskaźnika tylko kabelki idą...

To w teori który lepszy?

Ja mam Stri, w poprzednim samochodzie miałem AutoGauge i nie byłem zadowolony - strasznie jarmolił i brzęczał także nie polecam.

Mam jeszcze pytanko do kolegów którzy mają wskaźnik - ile macie podcisnienia na wolnych obrotach i rozgrzanym silniku (oczywiście bez włączonej klimy)?

Opublikowano

AutoGauge to najtańsze wskazniki więc nie ma co się dziwić,sam mam taki i też go troszkę telepie,na trzy kupione(do trzech aut) jeden działał i działa poprawnie przez dwa lata,jeden miał awarię jeszcze na gwar. i jeden po gwarancji zaczął nie domagać

podciśnienie -0.7,-0,8b ,jak były nieszczelności w odmie to było -1b

Opublikowano
  • Autor

Obecnie zastanawiam się nad SRTI lub D1 Spec, i troszke czytałem o PEPO Racing ale te ostatnie to non stop w serwisie lądują :-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie co z montażem takiego wskaźnika ? Bo rura pod map jest z nierdzewki, trzeba wiercić gwintować czy jak to wygląda !? A i czy jesli kupie ekektroniczny to on bierze info z map sensora który jest w aucie czy ma swój który dodatkowi trzeba montować !?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.