Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prąd z skrzynki bezpieczników B6


przemek1259

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dlaczego jak chce wpiąć kable razem z bezpiecznikiem (od radia) i gdy je wepnę i wszystko jest ok, nie ma w ogóle prądu na kablach? A na pewno stykają się z bezpiecznikiem itp... Chciałem wziąść z tamtąd prąd ale się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pod bezp. 28 masz prąd po stacyjce.

Wysłane z mojego HTC One_M8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onkel Ok, tylko jak to podłączyć, wpiąć bezpiecznik z kablami na raz czy jak? Bo tak probówałem i nie ma na kablach prądu nie wiedzieć czemu... :( a od tyłu nie wiem jak się dostać do tej skrzynki bezpieczników.

P.S - i nic się nie stanie gdy będzie cały czas podłączony tam Yanosik? Nie będzie to zakłócało pracy pompy?

Edytowane przez przemek1259
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to weź próbówkę (coś takiego http://allegro.pl/probowka-probnik-napiecia-6-24v-yt-2865-yato-i5180742410.html)

Sprawdzisz sobie czy masz prąd na bezp. 28 ale pamiętaj o przekręceniu stacyjki.

Jak ściągniesz zaślepkę to delkiatnie nad puszką z bezpiecznikami i lekko pod nią będziesz miał dwie śrubki do odkręcenia. Wtedy wyjdzie Ci całość.

Następnie masz dwa zatrzaski, które jak odbezpieczysz to będziesz miał dostęp do wszystkich kabli od tyłu bezpieczników. Lutownica w rękę, obrać kawałek izolacji z kabla bezpiecznika, zalutować, zaizolować i cieszyć się prądem :D

Masę masz zaraz obok rączki od podnoszenia przedniej klapy, tam fabrycznie jest coś już podłączone więc dołączysz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...