Treść opublikowana przez przemek1259
-
Problem z tylną wycieraczką
Witam, pewnego dnia zatrzymała mi się wycieraczka w połowie szyby i tak już została. Rozkręciłem silnik, i był zasyfiony i zardzewiałe te zębatki, wyczyściłem wszystko, chodzi jak nówka, tylko albo coś źle złożyłem albo nie wiem... Teraz chodzi na tej zasadzie, że ruszy 2 cm stanie i ruszy np 5 cm stanie nieraz obróci tak jak powinna i zachwilę stanie, nieraz cały czas chodzi, a nawet 2 razy mi się zdażyło, że wyjechała aż na lakier na dole ... Co to może być? ... ;/
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Dziś wieczór przejade się gdzieś dalej do max prędkości 100 km/h i zobaczymy. Jak się zaświeci znów po 100 km olej to będę podejmował odpowiednie kroki co do tego ;-) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Dolewajac patrze na bagnet a nie na ml... Jak jest Max to trudno dolać jeszcze pół. Litra. I nie dolewalem po 100 ml tylko kolo 300/400Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
No tak, tylko ciężko auto mieć tylko do jazdy po mieście ;-) i aż tak dużych różnic nie powinno być ze co 100 km się świeci Oil min... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Moja jazda to jazda po miejscu w mieście... Raz lub dwa razy na miesiąc to trasa autostrada 140 km/h, na autostradzie jestem w stanie to zaakceptować bo większe obroty itd... Ale nie w mieście... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Majkel190Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Czyli wymiana oleju nie pomoże raczej? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Witam. Kupiłem samochód od forumowicza i on twierdzi ze dolewal tylko raz oleju od wymiany do wymiany, mi natomiast przez jakieś 700 km juz zjadł około litra... Olej liqui Molly 5w40. Pytanie moje czy może to być wina oleju? (zawsze jeździł na motulu) czy co to może być? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Świeci się kontrolka silnika
A idzie to sprawdzić vagiem? Czy to na pewno czujnik? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Świeci się kontrolka silnika
Witam, kupiłem A4 od naszego forumowicza, i co 100 km zaświeca się kontrolka oleju (oil min) a na bagnecie jest stan na max... Od czego to może być? Po otwarciu i zamknięciu klapy gaśnie i po 100 km spowrotem się zaświeca... Dodam, że wyskakuje check - katalizator poniżej progu wydajności, oraz odma wygląda na pękniętą i jest sklejona taśmą zaraz za tym trójnikiem który wchodzi w ślinik. Z góry dzięki za pomoc!
-
Demontaż tapicerki klapy bagażnika A4 B6 AVANT
ciągnąć na dół czy w kierunku szyby bardziej?
-
Demontaż tapicerki klapy bagażnika A4 B6 AVANT
R Czy aby napewno: ' Skąd taki "wyjmak" wziąść? Chciałem to zrobić bez tego ale nie ma szans... Trochę zeszło ale na dole koło szyby trzyma tak że nie idzie tego ruszyć ...
-
Problem zbyt uboga mieszanka
możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie mam go zrobić?
-
Problem zbyt uboga mieszanka
test na zasadzie regulacji czy jak?
-
Demontaż tapicerki klapy bagażnika A4 B6 AVANT
Nie ma tego w tym "sam naprawiam" ściągnąłem PDF i nie ma tam nic o ściąganiu tapicerki ...
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Jednak nie ma błędu o ubogiej mieszance, tylko o niskim progu wydajności kata...
-
Demontaż tapicerki klapy bagażnika A4 B6 AVANT
Czyli nic nie przykrecone? I zejdzie to poszycie razem z plastikiem tak? (ten materiał + plastik niżej tam gdzie silnik) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż tapicerki klapy bagażnika A4 B6 AVANT
Witam, prawdopodobnie do wymiany mam silniczek wycieraczki tył w A4 B6 Avant, moje pytanie, jak się do niego dostać? Jak ściągnąć te plastiki? Próbowałem, odkręciłem wszystkie śrubki, ale coś nadal trzyma a nie chce niczego pourywać. Może mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak to zrobić? Widziałem coś na forum, ale nic z tego nie wiem...
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Dlaczego tak sądzisz? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Ile taka operacja kosztuje? Wyrzucenia? I wtedy nie będzie czasem błędu kata? I auto nie będzie się wtedy inaczej zachowywać? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Witam, mam zamiar kupić od forumowego kolegi Majkel190 Audi A4 B6 Avant 2.0 ALT. Twierdzi, że co jakiś czas wyskakują mu błędy (ma LPG i mechanik twierdzi, że to od niewyregulowania) - zbyt uboga mieszanka - katalizator poniżej progu wydajności Teraz pytanie, o ile z mieszanką nic złego się nie dzieje bo pewnie trzeba wyregulować? To chodzi o katalizator, konieczna w takim przypadku wymiana czy faktycznie może to być od niewyregulowanego LPG? I jeśli trzeba by wymienić kata to jaki jest koszt? Opłaca się kupować używkę? Bo widziałem takie po 300 / 350 zł na allegro. Z góry dzięki za info
-
Jakie świece do 2.0 ALT LPG
Witam, czy NGK V-line 29 będą ok? One mają przerwę mniejszą bo 0.8 mm i przez to są lepsze do gazu podobno. Tylko że one chyba różnią się ciepłotą?
-
Zaświecająca się kontrolka hamulców...
Gdzie tego szukać?
-
Zaświecająca się kontrolka hamulców...
Witam, od pewnego czasu zaświeca mi się co jakiś czas kontrolka hamulców... Raz zaświeciła mi się na stałe, okazało się że przetarł się kabelek od czujników klocków - wymieniłem klocki i już nie świeci, ale co jakiś czas po odpaleniu auta pojawia się ta kontrolka, wystarczy zgasić auto i zapalić jeszcze raz i już jej nie ma. Dlaczego tak się dzieję?
-
Jak odkręcić obrobione śrubki oświetlenia rejestracji? ...
Witam, mam obrobione śrubki od oświetlenia rejestracji, muszę wymienić żarówki ale nie mam jak odkręcić tych śrubek... Macie jakieś pomysły na to? Pozdr
-
Jaki wosk do srebrnego lakieru
Miałem go, i powiem CI, że szkoda kupować, lepiej dołożyć pare grosze i kupić coś sonaxa... Więc rozumiem, że ten polecony wyżej przez kolegę sonax twardy w płynie jest ok i kupować? Soft99 Fusso do jasnych.Ile taki wosk wytrzyma? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka