Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw kluczy?


MaciejK

Rekomendowane odpowiedzi

A o tym hansie to ktoś slyszal no cholera w intercarsie w Wieluniu koleś polecił ale nie jestem przekonany co do tych bitów potrzebuje porządne bity do odkręcania bo nie raz takie sa potrzebne jaka jest procedura zwrotu produktu w intercarsie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupilem dzisiaj w intercarsie bity firmy hans czy to jest cos w ogóle warte bo nie wiem czy tego nie oddac w necie pisza rozne rzeczy ze jest to niby dobra firma ale cos nie mam do tego przekonania a chce wymienic klocki hamulcowe w swoim audi i mam nadzieje ze przy pierwszym lepszym zakreceniu kluczem sie to nie obrobi.... bo chcialem cos lepszego niz yato a tu takie jakies hans i teraz nie wiem czy nie jechac tego i nie oddac http://marano.com.pl/hans-zestaw-koncowek-wkretakowych-mieszanych-p-608.html prosze o szybką odpowiedz :) bo jesli to nie jest warte to nawet sie nie bede ich dotykal yato chyba tez jest lekka chinszczyzna... na tych hans pisze made in taiwan i troszke mnie od nich odrzuca

Pożyczałem kiedyś od znajomego zestaw który wyglądał identycznie jak ten ale bez napisu Hans. Podczas odkrecania śrub w mostku wałka rozrządu poradziły sobie tylko z jedną śruba. Potem bit się ukrecił i zniszczył łep śruby. Potem pożyczyłem z pracy Gedore i poszło bez problemów. No ale nie ma co porównywać, cena robi swoje.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest procedura zwrotu w inter cars paragon i to wszystko bo jesli tak to podziękuje im za to a wezmę jakiś zestaw droższy bo juz raz śruby objechałem bitami i nie chce żebym musiał sie znów wkurzac

Gdzie

Takie bity kupić porządne?? Jakiś sklep ktoś poleci?? Bo w moich okolicach ciezko raczej czym

Kierować sie przy zakupie takich bitow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proline tez dobrze sie sprawuja a lekko nie maja

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym topexem to roznie bywa .ja pare narzedzi juz przetracilem z tej firmy

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...