Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 ADP STAG 4 sekwencja


SA1YAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z samochodzikiem otóż ostatnio auto przestało przełączać na gaz na zimnym silniku bez problemu przełącza po osiągnięciu temp. 40 stopni a gdy silnik zagrzeje się do 90 i go odpale to miga mi zielona kontrola kilka 4 lub więcej razy na sekunde i nie przełączy na gaz w czym może tkwić problem.

Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też posiadam instalacje stag , niewiem czy identyczna , ja polecam pojechać do gazownika z tym problemem oczywiście tego u którego zakładałeś instalacje(jeżeli nie to poszukaj NAPRAWDE dobrego specjaliste wiadomo jest gazownik i "gazownik" ... ) , instalacja na gwarancji? jedyne co mógł byś zrobić to wymienić bezpiecznik od instalacji . resztę radze zostawić specjaliście

kontrolka cały czas miga ? oprócz migania występują sygnały dzwiękowe ?

Edytowane przez adrian725
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączeniu zapłonu jest 1 dźwięk ale nie jestem pewien czy to od instalacji gazowej znam dobrego mechanika i na weekend przejadę się z samochodzikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedź się , sprawdź hmm wyglada jakby instalacja wykrywała zwiekszającą się temperature i po 40 przełącza ale nie wykrywa jak juz jest temperatura po ponownym uruchomieniu , instalacja nie dostaje sygnału z jakiegoś powodu , zobaczymy co mechanik powie , tylko żeby nie chciał ci od razu połowy instalacji wymieniać

Edytowane przez adrian725
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...