Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 - pierwsza audi na pokładzie :) shwarz pakiet


kosek87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, razem z Żonką staliśmy się w końcu właścicielami naszego marzenia tj. "aczwóreczki". Po niezbyt długich poszukiwaniach, zniechęceni tym co zobaczyliśmy na rynku - po przeczytaniu postu na forum odzewaliśmy się do kolegi Miszela z forum. Jak się okazało nie miał w ofercie auta które nas interesowało ale pozostaliśmy w kontakcie. Po nie długim czasie w stajni Miszela pojawiło się auto godne naszej uwagi :). Zanim ruszyliśmy prawie 600 kilometrów po auto - zostało one sprawdzone przez chłopaków z moto-zakup.pl. Jako, że werdykt okazał się bardzo pozytywny - decyzja zapadła i pojechaliśmy po audi. Autko całkiem ładnie wyposażone z wdziecznym silnikiem 2.0 tdi 170 zagościło na naszych salonach :). Na początek fotki niezbyt świetnej jakości, z czasem postaramy się wrzucić coś lepszego.

y4h5df9f.jpg

u5ythur9.jpg

si9ytz7c.jpg

4tzwkgu5.jpg

Chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Mieszelowi za świetny kontakt który mamy do dzisiaj oraz świetne auto które odkrywamy do teraz. Na ukłony zasługują również chłopaki z moto-zakupu którzy zrobili świetną robotę z oględzinami auta.

Plany na nie odległą przyszłość :

- przyciemnienie szyb

- korekta lakieru + powłoka

Edytowane przez kosek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shakur1996

Hehe, to Ty mi sprzątnąłeś ten samochód sprzed nosa:) Ostatecznie wziąłem inny od Miszela, z bardzo podobnym wyposażeniem co Twój i również przed zakupem moje auto sprawdzili inspektorzy z moto-zakup.pl:)

Gratulacje furki.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale numer :) no sorry kto pierwszy ten lepszy :) pochwal się swoją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shakur1996

Jak bede mial czas zrobic zdjecia to wrzuce na pewno swoja na forum. Na razie rozwazam poddanie jej autodetailingowi oraz wymiane felg z 16 na 17/18:)

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez rozwazam korekte lakieru + powloke ale to dopiero jak sie z kasa ustabilizuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...