Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klapa silnika ciężko się zamyka / otwiera


imr_pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,

w moim aucie aby domknąć maskę trzeba porządnie ją dopchnąć lub puścić z większej wysokości . Przy próbie otwierania nie idzie bez użycia większej siły. Dodam że auto kupiłem z urwaną rączką . Teraz założyłem nową i myślę że długo nie wytrwa.

Dołączam zdjęcia zamka , jest lekko opuszczony frontową stroną względem poziomu i podejrzewam że to może być przyczyną problemu. Prośba o wrzucenie foto jak jest u Was

http://tufotki.pl/E5kQx

pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączka mi też ciężko chodziła to mechanizm tam pod maską wyczyscilem i potem przesmarowałem. Chodzi lepiej. A co do ciezkiego zamykania to na masce od wewnatrz masz takie gumowe odbojniki, mozna je kluczem wkrecac w głąb maski albo na zawnątrz, jak masz je za bardzo wysunięte to zamek będzie miał ciężko żeby zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj ten mechanizm który masz na zdjęciu poluzować na śrubach i przesunąć lekko w którąś stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizmu nie radzę ruszać bo można urwać śrubę,

pierwsze pytanie... czy linka chodzi łatwo gdy zamek jest zatrzaśnięty, bez maski?

drugie czy regulacja na odbojnikach coś dała?

jeśli te próby nie pomogą to pozostaje jeszcze spróbować poluzować 4 śruby trzymające pas przedni(obok reflektorów) i mała korekta jego ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...