Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?


sk8rudex

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz mi sk8rudex Jakie odczucia jak wycioles środkowy bo też się zastanawiam nad tym:) dźwięk się zmienił? odmulil się ? Dodam że też nie mam kata i jest po virusie

Dźwięk sie zmienił.. Jest wszystko tak jak pisałem parę postów wyżej.. Mam identyczny dźwięk jak na filmiku w tym temacie + lekki metaliczny dźwięk po wybiciu kata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie odczujesz tego ;) przy pełnym przelocie na pewno coś dojdzie.. A tak to znikoma ilość tych kucy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ;) wydech brzmi praktycznie jak całkowita seria.. Jest tylko świst po odpuszczeniu gazu do 2,5tys obrotow. A tak super, w trasie jak seryjny. Wszystko tlumi koncowy tlumik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metaliczny dźwięk jest bo spaliny w puszcze po kacie wpadają rezonans - dlatego warto jest wspawać rurkę.

A strumienice to do silników odrzutowych się stosuje, szkoda na to kasy

popieram kolege w 100% strumienice to chyba tylko efekt psychologiczny daja :)

Zawsze po wybiciu katalizatora i pozostawieniu puszki pustej ,jest taki efekt ,że zwieksza sie pojemnosci ,komory rozpręznej i spaliny wpadaja w niej w rezonans i czesto jest to slyszalne w postaci metalicznego dzwieku ,dlatego tez dobra opcja jest wstawienie albo rurki w puszkę od katalizatora ,albo zastosowanie czegoś w zamian ,naprzykład coś takiego.

b72462b95611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...