Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Audi Concert -nie działające tylne głośniki-wzmacniacz


mojapoczta2805

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.Nie dawno kupiłem samochód.Posiadam radio Audi Concert ,lecz niestety tylne głośniki nie działają.Na forum wyczytałem ze najprawdopodobniej wina lezy we wzmacniaczu lub kablach odchodzących do niego. Wyjąłem radio ,wszystkie kable w kostkach na swoim miejscu.Teraz moje pytanko.Gdzie takowy wzmacniacz jest zamontowany?Z tyłu w bagażniku czy pod kolumną kierownicy?Nie posiadam systemu bose tylko zwykły.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie z tyłu za prawym boczkiem bagażnika.

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.dzięki wielkie za pomoc

Zdjąłem boczek w bagazniku lecz nic takiego tam nie ma

A jakie masz radio? Tak jak pisze kolega wyżej sprawdź czy amsz głośniki w tylnych drzwiach? Może w ogóle nie masz wzmacniacza i tylnych głośników bo były takie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm takiej opcji nie przewidziałem hehe.a podpowiecie mi jeszcze jak łatwo i szybko to zobaczyc?wystarczy tylko zdjąc maskownice?podważyc i powinna wyjsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety głośników w tylnych drzwiach -brak.przynajmniej mam motywację zeby wstawić suba do bagażnika.w związku z tym mam pytanie.czy kabel zasilający mogę podłączyć pod skrzynkę która znajduje się pod kolumną kierownicy przy lewym słupku czy muszę ciągnąć od aku.?oraz czy mogę podłączyć normalnym kablem głosnikowym od radia do wzmacniacza?ponieważ we wzmacniaczu mam taką małą wtyczkę i 4 cienkie kabelki.wydaje mi się ze jest to własnie do takich podłączen jesli nie ma możliwosci podłączenia cinczami.


Wzmacniacz jaki chciałbym podłączyc to crunch gti 2100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel zasilający możesz podłączyć pod skrzynkę o której piszesz ale koniecznie przez bezpiecznik. Jeżeli masz radio fabryczne to podłącz pod ten sam bezpiecznik co radio. Jak będziesz dokładał wzmacniacz to pomysl odrazu nad założeniem bose. robota ta sama a dźwięk sporo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...