Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z soczewka w reflektorze przednim


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną? Czasem zdarzy się że w prawej lampie światło mijania nie świeci, uderze ręką w lampę, słychac jak silniczek się załącza i soczewka zaczyna świecić, gdy nie działa to i tak drogowe i pozycja działa, patrzyłem po kostkach i ta którą wpina się w żarówkę mijania jest lekko sfatygowana, widać że kiedyś było jakieś zwarcie bo plastik lekko przytopiony, teraz pytanie czy ta wtyczka odpowiada za całą soczewkę że nie działa czy inna jakąś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbadaj cała elektrykę od lamp , bo możesz mieć problemy

Kostka nie łaczy , albo wilgoc , zobacz czy dzieje Ci sie tak jak na polu wilgotno czy sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak jest obok taki czarny chyba ale czy ta kostka sfatygowana odpowiada za prąd w silniczku bo jak nie świeci żarówka to i soczewka opuszczona, uderzam ręką i soczewka bzyk i się podnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest powiązane zeby ustawic swiatła musza byc właczone , musisz podskoczyc do ogarnietego elektryka dla niego to minuta roboty , a tobie zostaje walic po lampie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak jest obok taki czarny chyba ale czy ta kostka sfatygowana odpowiada za prąd w silniczku bo jak nie świeci żarówka to i soczewka opuszczona, uderzam ręką i soczewka bzyk i się podnosi

Wychodzi na to ze tak bo ja miałem tak ze swieciła normalnie lampa a silniczek nie działał.

Musi gubic prąd bo lampa zachowuje sie tak jak po odłączeniu zasilania.

Który to dokładnie przewód z kostka bo powinienem cos mieć od polifta?

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mam tylko teraz kwestia czy mogę Ci to obciąć czy wolisz w orginale z pinami i z tego co widzę to bedziesz musiał trochę tego wypiać bo i postoje i długie łapią sie w orginale.

No chyba ze nie przeszkadza Ci to mam jeszcze inne kostki od paszteta,mają inny wygląd ale żarówka ta sama :wink:

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...