Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegub wewnętrzny automat - 650zł ?


kudlaty00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stuka mi lekko wewnętrzny przegub - przy hamowaniu (1,9Tdi skrzynia 4 biegowa automat).

Mechanik wymienił zew bo też stukał a wewnętrzny powiedział że był suchy dodał smaru i pomimo małego luzu nie wymieniał mi go bo jego cena nowego to 650zl ??!!

Pytanie czy to taka faktyczna cena ?

No i zbliża mi się urlop do przejechania ponad 1000 km i się zastanawiam czy mi to wytrzyma ??

Tak z drugiej strony patrząc na alle..... i cenę 175 bo taki wew przegub znalazłem to albo nie mógł go zdjąć albo... no właśnie.

Proszę o pilną pomoc jadę z dzieckiem i nie chcę w drodze stanąć w polu.....

Edytowane przez kudlaty00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrzne przeguby generalnie są drogie, do tego do automatu w zasadzie nieosiągalne, np. do tiptronika nie występują jako część zamienna, dostępne z całą półosią. Ten przegub z allegro to na 90% nie pasuje, też kiedyś to przerabiałem, kup używaną półoś w dobrym stanie, ja bym nie jechał z duszą na ramieniu czy przegub walnie/nie walnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łomiankach koło Warszawy jest firma gdzie kupisz bez większego problemu do automatu zamiennik w dobrej cenie koło 300zł a w wielu innych miejscach mi terkotali że nie występuje itp..

Kupowałem ze 3 lata temu i chodzi do dziś a wolno nie staruje ani nie jeżdżę..

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi

Łomianki mi odpadają bo ja z Olsztyna a do czwartku musze wymienić więc wybór padł na używaną i teraz pytanie bo pewnie z dostepnością będzie słabo - czy tylko od a4 b5 1,9 pasuje czy dobiorę on 2,5 tez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że z Łomianek ?. ... Dzwonisz zamawiasz i na następny dzień masz kuriera

Jakiś kontakt? Strona?

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...