Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cicho bo mi sie odwidzi i bede musiał kase przelac chłopakowi spowrotem i zostawic lampy :P hehe :)

Zderzak S4 tylni :kox:

Mam jednego na oku tylko musze własciceila dorwac :D A jak nie odsprzeda to mu odkrece :polew::decayed:

Opublikowano

Zastanów sie jeszcze :naughty:

Na fotce prócz zderzaka fajna jest jeszcze lotka na klapie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Lotka mi sie nie widzi :) A lampy :mysli: tutaj wyglądają na duzo ciemniejsze niz są na zywo :disgust: Na zywca to takie dwa czerwono-białe cukierki :wallbash:

Sam zobacz :

http://images33.fotosik.pl/439/3daef58fe2f5c947.jpg

A to zdjecie i tak jakies takie dosc ciemne :)

Opublikowano

Przewrażliwionyś :tongue4: Wiadomo , ze to jest taka czerwiń jak Ori ..ale ładne są :good:

Co tak Ci to auto kobylasto stoi ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zima :D Gwint na połce :P Ale juz niedługo idzie na glebe :kox:

Opublikowano

za 250 wezme :P hehe :) no w noc bajera ale w dzien za bardzo cukierkowe sa i troche wioską trącają :/ Przód niby gotowy ;)

no to gdzie fotki, a lampki leżą z resztą gratów i czekają na montaż, tylko najpierw malowanie :tongue4:,

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jak radzicie sobie ze spalona zarówką na fisie ? :) Nie zajmowałem sie tym wczesniej bo mi nie przeszkadzalo ale zaczyna mnie powoli denerwowac ;)

Czytałem ze rezystory... A nie lepiej dac jakąś mała zarówke zamiast rezystora ?

Opublikowano

Rezystor to najprostszy sposób :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem co wy kombinujecie :naughty:

Najlepsze są wdg mnie te :

rckleucht12246876621491vk2.jpg

Tyle,że u nas nie ma a w DE 150 E + wysyłka ... Wiec kupa siana niestety...

PS : listwy poszły u mnie w koncu w połmatowy czarny :) Mi sie podoba :)

Nosb piekne te lampki :slina: podaj stronke skad je wziołes.. :)

powiedzcie mi czy w tych lampach jak mamy światła włączone to świecą się wszystkie górne ledy czy tylko ich część a reszta zapala się po wciśnięciu chamulca??? :mysli: :mysli: :mysli: nie chodzi konkretnie o ten dymiony model tylko o ten normalny :cool1:

Opublikowano

Przeciwmgielne może być tam gdzie pozycyjne tylko LEDy mocniej świecą albo faktycznie będzie na dole a stop na górze razem z pozycyjnymi. Zresztą możesz sobie podpiąć jak chcesz stop i przeciwmgielne :decayed: Najlepiej zagadaj do Nosba to Ci powie bo ma takie lampy.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam sprytasnie to zrobione ;) Swieci mi ciagle doł i góra(z taką samą intensywnoscią) a stop mocniej sama góra ;) Wygląda to duuuzo lepiej niz sama góra swiecąca ;)

Opublikowano

Ja mam sprytasnie to zrobione ;) Swieci mi ciagle doł i góra(z taką samą intensywnoscią) a stop mocniej sama góra ;) Wygląda to duuuzo lepiej niz sama góra swiecąca ;)

Przepinałeś kabelki w kostce ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie do konca ;) Ale powiedzmy :)

Opublikowano

Pomijam już to że musiałeś połączyć w kostce albo wyprowadzić z kabla połączenie dla górnego i dolnego paska LED żeby razem świeciły :wink4:

Opublikowano

a przeciwmgielne koledzy?? :tongue4:

ja to przerobie żeby świeciły jak ori góra na mgłę a stop z mijaniem na dole jak ori :gwizdanie:

Z tym nie ma problemu. Kwestia gustu i inwencji :naughty: Oczywiście pomijając oznaczenia na lampie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.