Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co sądzicie o sprężynach weitec 30/30 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od kilku tygodni zastanawiam się nad obniżeniem mojego samochodu chciałbym poprawić jego wygląd ale nie chciałbym zaszkodzic aluminiowemu zawieszeniu co sądzicie o sprężynach weitec 30/30 warto w nie zainwestować??? :mysli:

Opublikowano

zależy ile kosztują

ale auto napewno będzie o niebo lepiej wyglądało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zestaw kosztuje 530zł może w tej cenie dostane coś leprzego?

zależy mi na leprzym wyglądzie i trakcji bez wymiany amorków bo niedawno kupiłem nowe...

z góry dzięki i pozdrawiam :)

Opublikowano

..ale po co zakładać 2 tematy ?

Weitec może być .. poszperaj może FK bedzie miało lepszą cene .

Opublikowano
  • Autor

sorry mam niemiecką klawiature i słabego kompa z góry przepraszam za błędy :gwizdanie:

dzieki za rade poszperam w fk... pozdrawiam

Opublikowano

sorry mam niemiecką klawiature i słabego kompa z góry przepraszam za błędy :gwizdanie:

dzieki za rade poszperam w fk... pozdrawiam

Szukaj okazji ...polecam H&R .. :good:

Ale te wymienione Weitec i Fk ..tez sa sobre.. Lowtec podobno strasznie twarde .

Opublikowano
  • Autor

dzięki za rady, jak cos znajde ciekawego to napisze...ale zmienie je chyba dopiero po zimie... pozdrawiam :>

Opublikowano

Podrzuć koniecznie jak coś znajdziesz. Też chcę przeprowadzić podobną operację, max -35

Opublikowano
  • Autor

ok jak coś znajde to dam znac :wink4:

Opublikowano

pamiętaj tylko że każdy garb zwalniający stanie się dla Ciebie wrogiem. Nie mówiać już o naszych kochanych dziurach. Takie autko jasne wchodzi lepiej w zakręty,wygląda o niebo lepiej ale zawias staje się dość twardy. Mówi to ktoś kto jezdzi na codzień :audi: obniżoną co najmniej -50 mm

dowód druga od lewej (zwróć uwagę jak nisko siedzi w porównaniu do samochodów obok, jak nisko zderzak jest od ziemi)

http://images33.fotosik.pl/309/890fee87346d8833.jpg

Opublikowano

(zwróć uwagę jak nisko siedzi w porównaniu do samochodów obok, jak nisko zderzak jest od ziemi)

http://images33.fotosik.pl/309/890fee87346d8833.jpg

łojojojo ależ wysoko ona stoi :polew:

a tak poważnie to właśnie tak powinno wyglądać autko :wink4: wiem coś o tym

Opublikowano
  • Autor

no cóż, masz racje byłem na kilku komisach i faktycznie te seryjne zawieszenie wygląda jak w terenówce... :shocked: zastanawiam sie teraz czy obniżenie o 30mm mnie zadowoli... może ma ktoś fotke auta z takim zawieszeniem żebym mógł sobie zobaczy jak to bedzie wylądało...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.