Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Schowek-problem


przepalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wsiadlem dzis do samochodu i chcialem wyciagnac wazne papiery ze schowka ciagne za klamke i nic,klamka rusza sie,ale nie reaguja otwarcia schowka , chyba peklo ciegno czy cokolwiek tam jest,jedyne co do tej pory mi sie udalo, to wyciagnac bebenek od kluczyka z klamki.Mial ktos moze cos takiego w B6? jak otworzyc schowek niczego nie uszkadzajac, probowalem wyciagnac kolki zawiasow te spod spodu ,ale nawet nie drgna. POMOCY !!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dalem sobie rade, okazuje sie ze producent przewidzial mozliwosc zepsucia klamki i pod pokrywka miedzy drzwiami a deska (odpowiednik klapki bezpiecznikow) jest miejsce gdzie mozna wycisnac zatrzask schowka.

A to ze musisz ciagnac, to moze byc spowodowane uszkodzeniem szyny(prowadnicy) która jest odpowiedzialna za powolne opadanie i zapalanie lampki(tez jest pod ta klapka).U mnie wszystko opada i sie swieci, dzis rozkladanko schowka,moze wrzuce to do "zrob to sam". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno nasmarowalem ten teleskopik ktory odpowiedzialny jest za powolne otwieranie schowka sprayem WD40 i wszytko bylo OK,chodzil super ale po 3 dniach znow zaczal mi sie bardzo ciezko otwierac. Czym moge go nasmarowac zeby efekt byl trwaly?Czy taki bialy smar w sprayu do smarowania np.zawiasow drzwi bylby OK?Pomozcie :confused:[br]Dopisany: 18 Luty 2007, 15:17 _________________________________________________Witam,

Mam problem.Otoz bardzo ciezko otwiera mi si e schowek przed pasazerem.Korzystajac z uwag forumowiczow zdjalem boczna zaslepke,dostalem sie do takiego teleskopiku na ktorym ten schowek sie powoli otwiera i nasmarowalem go WD-40.POMOGŁO ale tylko na tydzien.Teraz znow chodzi bardzo ciezko.Czy ktos moglby mi poradzic co z tym zrobic zeby chodzil elegancko?Moze ktos mi poleci jakis dobry smar do plastiku albo wskaże jakis inny patent .Bede bardzo wdzieczny. :smile:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 21-02-2007, 17:07 ]

scaliłem Twoje pytanie, nie ma sensu tworzyć kolejny temat o tym samym problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dalem sobie rade, okazuje sie ze producent przewidzial mozliwosc zepsucia klamki i pod pokrywka miedzy drzwiami a deska (odpowiednik klapki bezpiecznikow) jest miejsce gdzie mozna wycisnac zatrzask schowka.

A to ze musisz ciagnac, to moze byc spowodowane uszkodzeniem szyny(prowadnicy) która jest odpowiedzialna za powolne opadanie i zapalanie lampki(tez jest pod ta klapka).U mnie wszystko opada i sie swieci, dzis rozkladanko schowka,moze wrzuce to do "zrob to sam". Pozdrawiam

Mam identyczny problem, Zamek prawdopodobnioe w srodku jest popekany, bo cala klamka od szarniecia mi lata.. jak moge sie do tego dsotac?

czy sa jakies zdjecia?

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...