Działanie klimatyzacji w chłodne dni

a4bartek

Jest na dworze powiedzmy 26 stopni, ustawiam sobie temp 22 i czy klima nie powinna się odrazu załączyć? Ja Musze nacisnąć sniezynke. Wieczorem robi się 17 stopni a u mnoe jest ustawiona temp 22 to sniezynka nie znika, tak powinno być? Czy nie powinno być tak że po przekroczeniu pewnych temperatur ona sama zniknie albo się załączy? Wcześniej miałem zawsze klime manualna :-)

Ta "śnieżynką" załączasz kompresor klimatyzacji. Pełni tą samą funkcję co ECON w nowszych modelach. Jeśli masz kompresor wyłączony, to klimatronik nie ochłodzi powietrza niżej niż temperatura na zewnątrz. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77709-jak-uzywac-klimatronika-krotka-instrukcja/

Edytowane przez Lukasz_N

Czyli najwygodniej jeździć na 'auto' z wcisnieta sniezynka tak? Wtedy kompresor klimatyzacji sam będzie się wyłączać lub włączać a ja tylko ustawiam sobie temperature, tak?

Dokładnie. Ustawiasz tylko temperaturę a klimatronik sam sobie steruje kompresorem, dmuchawą i nawiewami.

Mógłby ktoś odświeżyć temat Jak używać klimatronika - krótka instrukcja. - Audi A4 B5 - Audi A4 Klub Polska ? bo chyba wygasły linki