Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziałające drzwi kierowcy gdy jest wilgotno.


gayo_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z b6 polegający na tym ze gdy robi sie już wieczór i jest chłodniej to drzwi od kierowcy zaczynaja wariowac. Zaczyna migać oświetlenie i raz działają szyby i lusterka, a raz nie. Tak samo centralny zamek. Z samego rana w ogóle nic nie działa, nie da rady z centralnego zamka otworzyć, muszę kluczem przekręcać. A jak juz zaczyna sie cieplej robić to powoli miga oświetlenie i wszystko wraca do normy. ????? Będę wdzięczny za pomoc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz drzwi i zobacz, czy do gumowej harmonijki nie dostaje Ci się woda. Zobacz też moduł komfortu, bo może pływać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony mam moduł sterowania drzwi kierowcy, podmieniłem go z drzwiami pasażera i zaczął tam wariować. Wszystko fajnie ładnie, tyle że mam sterownie elektryczne foteli, i składane lustra z fotochoromem i pewnie trzeba odpowiedni numer modułu kupić. Moj jest 8E1959801, gdzieś wyczytałem że moduły 8E1959801 A i 8E1959801 B nie obsługują niektórych opcji. Pytanie: moduł z którą literką na końcu obsłuży moje drzwi. Na allegro szukałem z identycznym numerem jak moj 8E1959801, to są ale angliki 8E2959801, a one raczej nie będa pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinien pasować

Chyba nie bo inaczej mocowanie

Trzeba by elektronikę przełożyć z anglika a silnik swój.

Zajżyj do swojego, może jest woda, zimne luty.

To nic nie kosztuje, trochę chęci

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne luty, jak je rozpoznam? Własnie chodzi o to że elektroniki nie da rady przełożyć bo na drzwi prawe i lewe jest inaczej wyprofilowana płytka i plastiki. Może oddać gdzieś do elektronika to znajdzie przczyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...