Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klima automatyczna kłopot nie ochładza...


mike333

Rekomendowane odpowiedzi

klopot z klima mam od dluzeszego czasu(lato 2013). Zaznaczam ze Calosć układu jest oryginalna nie kombinowana auto od dłuższego czasu mam i jezdzimy nim . Nie bylo przeróbek kombinacji ,znam poprzedniego właściciela nie mial zadnych problemow z klimą przez lata.

Problem polega ze tym ze słabo chlodzila po zimie (rok 2013) prawie wcale , dobiłęm w norauto z kontrastem, nie mówili zeby bylo malo gazu itp. Pochodzila troche ale jakby coraz slabiej, wycieków nie znalezli . Vag pokazał ze jeden silniczek miał bład , wymieniłem na nowy oryginał (podam dokładnie numer jak znajde info z vaga) , ale z kazdym dniem coraz slabiej . Kolejne dobicie 2014 lato , tak samo , brak wyciekow gazu sprawdzone w innym warsztacie .Dobił klime mimo ze czynnik i tak był . Vag nie pokazuje zadnego błedu. Teraz lato 2015 nie chce juz jechac 3raz dobijac bo szkoda kasy stawiam ze czynnik jest jak zwykle . Oczywiscie leci powietrze , jakby nie z klimy a z dmuchawy - ciepłe , vag nic nie pokazuje, WENTYLATOR ZAWSZE SIE WŁĄCZA i poprzednich latach też się włączał. W tym roku przewody pod maską nie byly zimnie a raczej lekko ciepłe.. jakies pomysły od czego zacząc ... ? jakiś silniczek ? panel klimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

co to za autko , jaka marka.

też miałem coś w tym stylu i walczyłem przez pół roku i doszedłem do sprężarki klimatyzacji , padło łożysko sprzegiełko sprężarce i całkiem możliwe że może być to samo u Ciebie.

żadnych błedów na vag.
nie było nic widać żeby to była wina sprężarki jednak po wyciągnięciu sprężarki były takie luzy że nie da się opisać a przebieg sprężarki 250500km , powiedziano mi że miała prawo paść po 200tyś.km :D
rury były ciepłe nie były zimne.
ECON nie świecił się.
czynnik cały czas był i był szczelny.

kupiłem sprężarkę z 2012 roku i działa aż miło.

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za autko , jaka marka.

też miałem coś w tym stylu i walczyłem przez pół roku i doszedłem do sprężarki klimatyzacji , padło łożysko sprzegiełko sprężarce i całkiem możliwe że może być to samo u Ciebie.

żadnych błedów na vag.

nie było nic widać żeby to była wina sprężarki jednak po wyciągnięciu sprężarki były takie luzy że nie da się opisać a przebieg sprężarki 250500km , powiedziano mi że miała prawo paść po 200tyś.km :D

rury były ciepłe nie były zimne.

ECON nie świecił się.

czynnik cały czas był i był szczelny.

kupiłem sprężarkę z 2012 roku i działa aż miło.

juz uzupelnilem profil jest to a4 b6 2002 2.5tdi 180km. u mnie econ dziala, mozna wlaczac wylaczac. sprezarka z mojej wiedzy wynika ze nie byla wymieniana, od kiedy auto jest w polsce to na bank nikt jej nie wymienial. nie wiem jak w niemczech ale tutaj nie ma tego juz jak sprawdzic po latach. Masz jakiś sposób nie wiem vagiem czy jakoś inaczej sprawdzić czy te sprzegłielko dziala czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...