Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] wilk w owczej skórze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Już jakiś czas jestem forumowiczem i w końcu postanowiłem zarzucić kilka fotek mojego wozidła. Fotki zrobiłem na szybkiego u staruszków na ranczo za pomocą komórki, więc jakość nie jest najlepsza, ale w przyszłości jak się zbiorę, to postaram się o lepsze.

Do rzeczy: mój avancik jest z 97. Silniczek 2.8 30v + quattro

Wyposażenie:

klimatronik

tempomat

niestety tylko przednie szyby w prądzie

elektr. lusterka

kierownica S line

skórzana tapicerka

grzane tyłki

i jeszcze takie tam

Po zakupie założyłem gaz. Wiem że niektórzy mnie za to skrytykują, ale nie narzekam. Na lpg śmiga świetnie

Wymieniłem wszystkie paski, rolki, napinacze, filtry itp.

Teraz muszę jeszcze oddać do renowacji fotel kierowcy, bo jest trochę już powycierany i założyć jakieś ori radio z cd.

Na wiosnę jakiś ładny, większy felunek i może soczewki.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40fa7239cf2e8102.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0a9e1a5bd0f853e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bffbef128c00665b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62606107bc6c484a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68ddcf33df38c3e8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/182754eab25aea98.html

Opublikowano

Ładne :good:

I faktycznie z zewnątrz to taki niepozorny.

Ja bym tylko jakieś ładne 17' zapodał i będzie LUX.

Opublikowano

ładny avant :good:

Fele 17 i soczewki i będzie git :quattro: :oklaski:

:tongue4:

podobny to mojego avant :decayed:

Opublikowano

Witam sąsiada zza miedzy :hi: Podobno u Was w Łukowie odbywają się spoty AKP jest kilka autek, jak coś wykombinuję Ci namiary na ludzi u których dowiesz się co i jak :wink4: Swoją drogą ładna B5, fajniuchne skóry :kox: Kolorem fotelików poszukiwany przez niektórych klubowiczów :cool1: Poza tym dobre zmiany planujesz :good: Skąd dokładnie jesteś? Z Łukowa czy z okolic? :wink4:

Opublikowano

ładny Avancik :)....silniczek zajebiaszczy :decayed: skóry ładne....prawie jak moje :good::wink4:

Opublikowano

Bryczka pierwszy sort!!! :good: Skóra ma troche wściekły kolor ale to zaleta nie wada no i ten mięsien 2,8 30v :kox: :kox:

Opublikowano

Niezła bryczka, też mam 2.8 ale niestety tą słabszą wersję :cool1:

Opublikowano

fajny silniczek :) a powiedz ile ci pali gazu ? ciekaw jestem bo sam mam gazik tylko silnik troche mniejszy :>

Opublikowano

z 20 gazu lyknie :wink4:

mi benzyny 19 bierze :decayed:

Opublikowano

no to masz chyba cos nie tak:>

Opublikowano

z 20 gazu lyknie :wink4:

mi benzyny 19 bierze :decayed:

serio???? :slina:

co do autka to mi sie podoba :cool1: jest wszystko co byc powinno :wink4: i fajna skora :cool1:

Opublikowano

ta 20l :shocked: to chyba bez zdejowania nogi z gazu :> a mnie chodzi o takie srednie spalanie :) ja jak nie wariuje to mi kolo 13l gazu wychodzi.

Opublikowano

ta 20l :shocked: to chyba bez zdejowania nogi z gazu :> a mnie chodzi o takie srednie spalanie :) ja jak nie wariuje to mi kolo 13l gazu wychodzi.

w takim razie kocham moje TDI :D (i tak je kocham moje :audi::dance: ) pali kolo 6l
Opublikowano

poważnie 19. ale non stop but :kox:

Opublikowano

a najmniej ile udalo ci sie spalic >?

Opublikowano

wszystko pisze w miom profilui w spalaniu :decayed:

Opublikowano

niby pisze ale troche chaotycznie i do konca nie wiadomo dokladnie :P

Opublikowano

takie spalanie ma 2.7 bit;p

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.