Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soft K0900 3G+ co nowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyszedl nowy soft do A4,A5,Q5,Q7 o numerze 8R0906961EB K900 3GPEU900AU3G

Z tego co sie dowiedzialem to soft pracuje tylko z mapami 6.20 i 6.21(orginalny klucz) ale na 100% nie jestem pewny poniewaz sam nie sprawdzalem.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

soft blokuje mape 6.20.4 ?

Jezeli masz orginalna mape 6.21 to napewno w MMI 3G+ nie blokuje. ;) Mysle,ze w 3G+ z mapa 6.20 i orginalnym kluczem tez jest OK,(czytalem na forum hiszpanskim). :)

Opublikowano

Co nowego wnosi ten soft ?

Opublikowano

Z forum:

"It seems that new firmware for 3GP brings a new function (Free parking places and prices) as reported by a French website.

Also some speech improvements as reported by a russian website."
Opublikowano

Z forum:

"It seems that new firmware for 3GP brings a new function (Free parking places and prices) as reported by a French website.

Also some speech improvements as reported by a russian website."

O to bogato ...

Opublikowano
  • Autor

Z forum:

"It seems that new firmware for 3GP brings a new function (Free parking places and prices) as reported by a French website.

Also some speech improvements as reported by a russian website."

O to bogato ...

Mysle ze wiecej rzeczy dodali,czytalem na forum hiszpanskim ,ze np trafico online uruchamia sie szybciej i dane przekazywane tez do auta np. sprawie korkow,wypadku przekazywane sa szybciej....

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

soft blokuje mape 6.20.4 :hi:

Jezeli masz orginalna mape 6.21 to napewno w MMI 3G+ nie blokuje. ;) Mysle,ze w 3G+ z mapa 6.20 i orginalnym kluczem tez jest OK,(czytalem na forum hiszpanskim). :)

działa ?

Opublikowano

@wrclaguna : robiłeś update map do 6.22.4/6.23.1 + K900 ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Macie to ? :)

Znaki drogowe

900_001.jpg

Day Night Map Mode

RDK

900_002.jpg

No ja jeszcze nie mam,ale widze,ze trzeba wlaczyc w zielonym menu i juz bede mial, he :)

A tak na serio. Chodzi Ci to ustawienie?

Opublikowano

Czy podanie linku do wstawki z aktywatorem do tych map pod 3g+ w tym watku jest zabronione?

Testowałeś na sobie ? Działa 100%?

Macie to ? :)

Znaki drogowe

900_001.jpg

Day Night Map Mode

RDK

900_002.jpg

Pewno jest zaraz sprawdzę, ale po jak to jest zrobione i po co to ?
Jest juz z 15 postow na brytyjskim forum potwierdzajacych ze dziala wiec gdybym tylko mial 3g+ to bym przetestowal.
Opublikowano

Jesli chodzi o zmiany w sofcie K0900 w stosunku do starszych/starszego ,wyczytalem ostatnio ze w zielonym menu nie ma juz opcji "Emergency Update"

Opublikowano
  • Autor

Ciekaw jestem co sie stanie jak wgram soft 900? Mam obecnie wgrane soft 767 i mapy 6.22.4 plus witamina Keldo?

Czy nie nalapie mi wiecej bledu,ktore nie bede mogl usunac? :mellow:

Opublikowano

Nie wiem czy nie byloby najlepiej zrobic teraz Emergency Update z K0767 ,po czym instalacja K0900 i ponowna instalacja map wraz z aktywatorem :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy nie byloby najlepiej zrobic teraz Emergency Update z K0767 ,po czym instalacja K0900 i ponowna instalacja map wraz z aktywatorem :eusathink:

Napewno jak bede wygrywal tak zrobie jak piszesz, tylko martwi mnie, ze w nowym sofcie F900 znika Emergency Update(a moze sie przydac w przyszlosci) :mellow:

Sprawdzal juz ktos w sofcie 900(zielone menu) czy naprawde znikla ta opcja?

Grzegorz pytanie chyba do Ciebie,bo na razie chyba tylko ty wgrales soft 900 no chyba,ze inni forowicze tez wgrali F900 i moga sprawdzic?? ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobiłem update z FW783 na 900 i mapy z 6.20 na 6.22.4

Opcja emergency update znikła, plus taki, że zapowiedzi nawigacyjne kuleją trochę mniej.

Opublikowano

Podobno można przywrócić emergency update :

button
value per 1 0x0005003A ""
label "force an emergency update"
button
value per 1 0x00050034 ""
label "component protection No"

Dopisek do pliku.esd, który określa możliwości w GreenMenu.

http://turbo-quattro.com/showthread.php?22216-hint-use-with-900-soft-%29%29

Szczegółów niestety nie znam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.