Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekb_tt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie ma ktos namiar na fajna miejscowke na jedna noc ze sniadaniem we Słowenii w drodze do Cro? Jedziemy w 4 auta i trzeba gdzies zrobic przystanek.
  2. piotrekb_tt odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie nie ma ktoś jakiś śmietników foteli do b6/B7? Potrzebuje same dolne mocowania pasów bezpieczeństwa. Chętnie zapłacę jakiś grosz jeśli komuś by się chciało je odciąć i wysłać [emoji41]
  3. piotrekb_tt odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok to proszę sprawdz. Jest szansa że bedziesz miał dwa takie elementy ?
  4. piotrekb_tt odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi dokładnie o ten grzybek razem z kawałkiem płaskownika na który zakładasz sprzączkę pasa
  5. piotrekb_tt odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie ma ktoś jakiś śmietników foteli do b6/B7? Potrzebuje same dolne mocowania pasów bezpieczeństwa. Chętnie zapłacę jakiś grosz jeśli komuś by się chciało je odciąć i wysłać [emoji41]
  6. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O co chodzi z tą akcja serwisowa nagrzewnicy? Jakaś wada?
  7. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak masz ADS to kup zestaw od KW który zakładasz na Ori amory i masz normalna regulację wysokości jak w gwincie. https://www.kwsuspensions.de/productfinder/_ajaxshop/84/Gewindefedern/25310075
  8. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przerabiał ktoś fotele elektryczne z pamięcią tak aby regulacja chodziła bez modułów?
  9. Panowie posiada ktoś wiedzę/schemat jak przerobić fotele full elektryczne z pamięcią tak aby regulacja działała bez modułu pamięci pod nimi? Kupiłem takie fotele bez modułów i chce je uruchomić.
  10. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie wie ktoś jak nazywa się oryginalny kolor alcantary łączonej z czarną skora na fotelach w przedlifcie? Chodzi o pełną alcantarze, bez dziurek
  11. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, też już ogarnalem bo znalazłem kod 8Q5 w necie. Wtyczka mi nie potrzebna bo chce dołożyć sam skręt, bixa mam seryjnie
  12. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak BTW podrzuci ktoś numery modułu LWR obsługującego skrętne lampy w przedlifcie??
  13. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Soczewki sam sobie będziesz zmieniał czy zlecasz to jakiejś firmie?
  14. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żeby było jak oryginał to musisz kupić specjalne nity z gwintem w ASO które się montuje w te otwory które pokazałeś.
  15. piotrekb_tt odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli o mnie chodzi to ja mam heble z A8 D4 i nic nie puka[emoji6]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.