-
Wakacje w Chorwacji
Panowie ma ktos namiar na fajna miejscowke na jedna noc ze sniadaniem we Słowenii w drodze do Cro? Jedziemy w 4 auta i trzeba gdzies zrobic przystanek.
-
B7 Crew
Panowie nie ma ktoś jakiś śmietników foteli do b6/B7? Potrzebuje same dolne mocowania pasów bezpieczeństwa. Chętnie zapłacę jakiś grosz jeśli komuś by się chciało je odciąć i wysłać [emoji41]
-
B6 DIVISION
Ok to proszę sprawdz. Jest szansa że bedziesz miał dwa takie elementy ?
-
B6 DIVISION
Chodzi dokładnie o ten grzybek razem z kawałkiem płaskownika na który zakładasz sprzączkę pasa
-
B6 DIVISION
Panowie nie ma ktoś jakiś śmietników foteli do b6/B7? Potrzebuje same dolne mocowania pasów bezpieczeństwa. Chętnie zapłacę jakiś grosz jeśli komuś by się chciało je odciąć i wysłać [emoji41]
-
B8 TrOOOOp
O co chodzi z tą akcja serwisowa nagrzewnicy? Jakaś wada?
-
B8 TrOOOOp
Jak masz ADS to kup zestaw od KW który zakładasz na Ori amory i masz normalna regulację wysokości jak w gwincie. https://www.kwsuspensions.de/productfinder/_ajaxshop/84/Gewindefedern/25310075
-
B8 TrOOOOp
Przerabiał ktoś fotele elektryczne z pamięcią tak aby regulacja chodziła bez modułów?
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie posiada ktoś wiedzę/schemat jak przerobić fotele full elektryczne z pamięcią tak aby regulacja działała bez modułu pamięci pod nimi? Kupiłem takie fotele bez modułów i chce je uruchomić.
-
B8 TrOOOOp
Panowie wie ktoś jak nazywa się oryginalny kolor alcantary łączonej z czarną skora na fotelach w przedlifcie? Chodzi o pełną alcantarze, bez dziurek
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, też już ogarnalem bo znalazłem kod 8Q5 w necie. Wtyczka mi nie potrzebna bo chce dołożyć sam skręt, bixa mam seryjnie
-
B8 TrOOOOp
Tak BTW podrzuci ktoś numery modułu LWR obsługującego skrętne lampy w przedlifcie??
-
B8 TrOOOOp
Soczewki sam sobie będziesz zmieniał czy zlecasz to jakiejś firmie?
-
B8 TrOOOOp
Żeby było jak oryginał to musisz kupić specjalne nity z gwintem w ASO które się montuje w te otwory które pokazałeś.
-
B8 TrOOOOp
Jeśli o mnie chodzi to ja mam heble z A8 D4 i nic nie puka[emoji6]