Skocz do zawartości
IGNOROWANY

soft K0900 3G+ co nowego ?


hispano73

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt dla softu 900 aby przywrocic emergency update. Podobno dziala. Sam tego jeszcze nie sprawdzalem ,bo nadal mam soft 767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w sieci ale narazie nie testowalem.

Ciekawy jestem czy wnosi jakiekolwiek uzyteczne zmiany i czy witamina do 6.22.4 i K0900 bedzie tutaj tez dzialac :)

Po wrzuceniu na karte i do jednostki pokazalo tylko kilka modulow do zaktualizowania ,mniej niz polowe ,nie pamietam jak bylo przy przejsciu z 767 na 900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzyk fizyk i jest :decayed: 15 minut aktulizacja

nic nie wnosi do NAVI , przewaliłem green menu i nic

Pewnie jakies drobne poprawki sa z TMC i tyle

IMG_0284.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowales z K0900 czy jakiegos innego softu ?

Rozumiem ze nie robiles zadnego Emergency Update tylko odrazu k0942 i mapy dalej dzialaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowales z K0900 czy jakiegos innego softu ?

Tak z K0900 :hi:

Rozumiem ze nie robiles zadnego Emergency Update tylko odrazu k0942 i mapy dalej dzialaja ?

Mapy zrobiły bye bye :facepalm:

20161003_190744.jpg

20161003_192820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :kwasny:

Przestaly dzialac odrazu po aktualizacji softu czy dopiero po kilku dniach ?

Dobrze ze nie aktualizowalem ,bo juz mnie kusilo wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowales ponownie wrzucic ten sam aktywator co do K0900 ? :)

Troche dziwne? Aktywator map powinien chyba działać? Chyba ze Audi "uszczelniło" soft żeby nie wgrywać tego aktywatora i dlatego wydali ten soft 942 :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma ze zrobily bye bye. aktywator od keldo nadpisuje plik sprawdzajacy licencje. wgrywajac nowy soft wgrywasz oryginalny plik w ktorym jest procedura sprawdzania licencji.

zeby miec pewnosc czy stary aktywator zadziala trzeba porownac zawartosc plikow /etc/mmelauncher.cfg oraz /sbin/mme-becker.sh z softu K0900 (mam tu na mysli oryginaly soft, bez "licencji" keldo) i tego nowego. jesli sa takie same to znaczy ze aktywator zadziala - tylko trzeba go jeszcze raz wgrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma ze zrobily bye bye. aktywator od keldo nadpisuje plik sprawdzajacy licencje. wgrywajac nowy soft wgrywasz oryginalny plik w ktorym jest procedura sprawdzania licencji.

zeby miec pewnosc czy stary aktywator zadziala trzeba porownac zawartosc plikow /etc/mmelauncher.cfg oraz /sbin/mme-becker.sh z softu K0900 (mam tu na mysli oryginaly soft, bez "licencji" keldo) i tego nowego. jesli sa takie same to znaczy ze aktywator zadziala - tylko trzeba go jeszcze raz wgrac

U mnie było podobnie tylko,ze z softem 767 i 900. Mapy 6.22.4 wgrałem mając stary soft 767 i uruchomiłem aktywatorem od Keldo. Po miesiącu zmieniłem soft na wyższy, czyli 900 i znowu musiałem wgrać aktywator od Keldo aby mapy ruszyły. Także na obu softach aktywator keldo chodził bez problemow.Pytanie czy aktywator ruszy z softem 942? ^_^

Próbował ktoś zejść z wyższego softu np F900 na niższy 767 i nie było z tym problemu? :huh:

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!

Rozumiem, ze piszesz aby nie wgrywać do tego nowego softu 942? :huh:

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośbę mam. Czy ktoś może mi sprawdzić w MMI 3G+ jakie wartości ma w "frontctrl"? Trzeba wejść w zielone menu, następnie "frontctrl" i tam będą Baud Rate Normal i Baud Rate SWDL. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!

tez miałem taki przypadek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...