Treść opublikowana przez Goffer3
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Goffer3 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8Z84N017333
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
tak, bez problemu. Przepisujesz kodowanie ze starego. Przy kodowaniu będziesz widział zmianę na kilometry.
-
Dobór lusterka z czujnikiem zmierzchu.
nie dopasujesz lusterka na ten uchwyt. Uchwyt do wymiany lub cała szyba.
-
Wymiana alternatora z 140A na 150? lub 180A
Szukałem na forum info o alternatorach ale nie znalazłem więc zakładam temat i mam nadzieję, że wszyscy się dowiemy czy można zastosować mocniejszy alternator czy nie. Oryginalnie mam alternator 140A a chciałbym 150 lub 180. W międzyczasie doposażyłem mocno auto i mam wrażenie, że alternator słabo sobie radzi, szczególnie gdy użytkuje auto na krótkich dystansach (5 km) Jeśli ktoś zmieniał u siebie to byłoby fajnie gdyby się podzielił z nami taką informacją. Szczególnie czy jest wymagana zmiana w kodowaniu jak to ma miejsce przy zmianie akumulatora.
-
P2563 - Czujnik położenia nastawnika ciśnienia doładowania.
sprawdził bym podciśnienie, najpierw przy samej pompie vacum i później po każdym łączeniu przewodów. Dalej do elektrozaworów aż do samej turbiny. Dodatkowo zawarki na przewodach podciśnienia do sprawdzenia.
-
Różnice pomiędzy silnikami przed i po liftowymi 2.0TDI
Panowie, to w końcu jaka jest odpowiedz na pytanie, które zadał Damian? Można do CAG wrzucić turbinę od CNH 190 KM?
-
Samochód słabo pali na włączonych xenonach
Taki jest objaw zasiarczonego aku. Odsiarcz go Telwinem, przywróć nominalną pojemność i powinno wszystko wrócić do normy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Samochód słabo pali na włączonych xenonach
Zdecydowanie akumulator. Polecam AGM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Ten sterownik obsługuje wszystko. Taki sam sterownik do siebie wstawiałem. Teraz tylko lamp szukać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Pisz do wrclaguna, autora tego manualna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Soczewka nie będzie skręcała. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Przy skrętnych musi zrobić poziomowanie, inaczej nie będą działać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Musisz zrobić poziomowanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 tylne lampy neon
Użyj Vag Can Pro. W funkcjach prowadzonych znajdziesz zmiana lamp z USA na EU. Jak będziesz to robił to koniecznie zamknij klapę bagażnika. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Czy ktoś z was fizycznie przymierzył zderzak tylni od RSa? Błotniki w RS4 B8 oczywiście są szersze ale nie przy łączeniu ze zderzakiem. Tak mi się przynajmniej wydaję. Niestety do porównania mam wersje zwykłą i zdjęcia RSa więc ... mogę być w błędzie stąd moje pytanie do was.
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
no i miałem błąd w kodowaniu! I to na samym początku! W byte 0 miałem wartość 69 a powinno być 26. Teraz wszystko działa jak należy Zanim na to wpadłem to rozebrałem pół auta łącznie z błotnikami. Przy okazji pociągnąłem instalację do Home Linka i Hold Assist.
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Ja mam 8K0 907 063P Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Można kodować przed sciągnięciem CP Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Zamontowałem w końcu bi-xenony, zrobiłem kodowanie i po włączeniu świateł drogowych żarniki przez chwilę mrugają. W MCE nie ma błędów. Sprawdziłem kable, piny, zrobiłem drugie adaptery ale nic to nie dało. Po włączeniu świateł mrugają xenony, co dziwne nie za każdym razem. Brak mi już pomysłów. Może ktoś się spotkał z tym u siebie?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
to jeszcze jedno pytanie, czy do sterownika drzwi kierowcy trzeba prowadzić jakieś kable np. od sterownika elektrycznej klapy lub komfortu, żeby działał przycisk otwierania klapy?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Bin85 bardzo dziękuję za schemat przycisku, właśnie miałem pytać czy ktoś ma, czy ktoś wie a tu taka miła niespodzianka
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Z SQ5 pasują tylko końcowe tłumiki, środkowy musisz zamontować od A4
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Jednak nie można kodować tego sterownika, W adaptacjach jest tylko możliwość zmiany głośności
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Jest kodowany, normalnie pojawia sie adres A9 w spisie sterowników, można w niego wejść, odczytać błędy itd. Nie próbowałem kodować ... chyba podłączę jeszcze raz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk