Goffer3

Pasjonat
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Goffer3

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Imię
   Paweł
  • Lokalizacja
   Poznań

  Auto

  • Model
   A4 B8
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2008
  • Silnik
   2.0 TDI
  • Kod silnika
   CAGB
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON
  1. no i miałem błąd w kodowaniu! I to na samym początku! W byte 0 miałem wartość 69 a powinno być 26. Teraz wszystko działa jak należy Zanim na to wpadłem to rozebrałem pół auta łącznie z błotnikami. Przy okazji pociągnąłem instalację do Home Linka i Hold Assist.
  2. Ja mam 8K0 907 063P Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Można kodować przed sciągnięciem CP Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Zamontowałem w końcu bi-xenony, zrobiłem kodowanie i po włączeniu świateł drogowych żarniki przez chwilę mrugają. W MCE nie ma błędów. Sprawdziłem kable, piny, zrobiłem drugie adaptery ale nic to nie dało. Po włączeniu świateł mrugają xenony, co dziwne nie za każdym razem. Brak mi już pomysłów. Może ktoś się spotkał z tym u siebie?
  5. to jeszcze jedno pytanie, czy do sterownika drzwi kierowcy trzeba prowadzić jakieś kable np. od sterownika elektrycznej klapy lub komfortu, żeby działał przycisk otwierania klapy?
  6. Bin85 bardzo dziękuję za schemat przycisku, właśnie miałem pytać czy ktoś ma, czy ktoś wie a tu taka miła niespodzianka
  7. Z SQ5 pasują tylko końcowe tłumiki, środkowy musisz zamontować od A4
  8. Jednak nie można kodować tego sterownika, W adaptacjach jest tylko możliwość zmiany głośności
  9. Jest kodowany, normalnie pojawia sie adres A9 w spisie sterowników, można w niego wejść, odczytać błędy itd. Nie próbowałem kodować ... chyba podłączę jeszcze raz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Sterownik przyjechał, jest wolny dzień więc ruszam do auta i montuję. Po chwili wszystko zamontowane, Gateway zakodowany i ... wielka d*pa, a dokładniej: Adres A9: Dźwięki konstr.nośnej Plik etykiet: 4H0-907-159.clb Oznaczenie elementu: 8K0 HW: 4H0 907 159 A Komponent i/lub wersja: SAS-GEN 2 H06 0005 Kodowanie: Kod serwisu: Zbiór danych ASAM: EV_SoundActuaGen2AU64X 002005 (AU48) ROD: EV_SoundActuaGen2AU64X_002.rod VCID: 336EA6CA9A85AFD924-8066 Znaleziono 1 błąd: 0005 - Nieprawidłowy typ samochodu U10D9 00 [009] - - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów to chyba na tym koniec z montażem oryginalnego actuatora w przedlifcie, nawet jak ma się gatewaya z polifta ... Pomysł Hohe, czyli zestaw od Kufateca, w tej sytuacji chyba będzie najlepszy.
  11. Dev, co mam zapomnieć? Że ktoś dorobi adaptery?
  12. hmmm, chyba macie rację. Postaram się to uruchomić, zobaczę jak działa, jakie ma oddziaływanie na inne elementy wówczas będzie można coś więcej powiedzieć
  13. Jasne, że dam znać. Sterownik już kupiony, czekam aż przyjdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. A8 D4 i A4 B8 mają taką samą średnicę piasty więc tarcza musi wejść. Problem jest z jarzmem ale można dorobić adapter. Czy ktoś z was ma może do odstąpienia zwrotnicę z A4 B8 na tył? Muszę wysłać razem z tarczą i zaciskiem do firmy, która będzie robiła adaptery.
  15. Tak, tylko poliftowy Gateway ma adres A9. Rozmawiałem o tym z wrclaguna, który sprawdził "najbogatsze" wersje przed liftowych geateaway`ów i niestety żaden tego adresu nie ma. Uchwytów na podszybiu faktycznie nie ma w przedlifcie ale to chyba nie problem. Tak to wygląda w polifcie: Tak naprawdę to sterownik może być w dowolnym miejscu zamontowany a głośnik powinien być umiejscowiony tak żeby znajdował się pod kratkowaną/dziurkowaną częścią plastikowego podszybia.