Treść opublikowana przez Goffer3
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Sterownik przyjechał, jest wolny dzień więc ruszam do auta i montuję. Po chwili wszystko zamontowane, Gateway zakodowany i ... wielka d*pa, a dokładniej: Adres A9: Dźwięki konstr.nośnej Plik etykiet: 4H0-907-159.clb Oznaczenie elementu: 8K0 HW: 4H0 907 159 A Komponent i/lub wersja: SAS-GEN 2 H06 0005 Kodowanie: Kod serwisu: Zbiór danych ASAM: EV_SoundActuaGen2AU64X 002005 (AU48) ROD: EV_SoundActuaGen2AU64X_002.rod VCID: 336EA6CA9A85AFD924-8066 Znaleziono 1 błąd: 0005 - Nieprawidłowy typ samochodu U10D9 00 [009] - - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów to chyba na tym koniec z montażem oryginalnego actuatora w przedlifcie, nawet jak ma się gatewaya z polifta ... Pomysł Hohe, czyli zestaw od Kufateca, w tej sytuacji chyba będzie najlepszy.
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Dev, co mam zapomnieć? Że ktoś dorobi adaptery?
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
hmmm, chyba macie rację. Postaram się to uruchomić, zobaczę jak działa, jakie ma oddziaływanie na inne elementy wówczas będzie można coś więcej powiedzieć
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Jasne, że dam znać. Sterownik już kupiony, czekam aż przyjdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
A8 D4 i A4 B8 mają taką samą średnicę piasty więc tarcza musi wejść. Problem jest z jarzmem ale można dorobić adapter. Czy ktoś z was ma może do odstąpienia zwrotnicę z A4 B8 na tył? Muszę wysłać razem z tarczą i zaciskiem do firmy, która będzie robiła adaptery.
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Tak, tylko poliftowy Gateway ma adres A9. Rozmawiałem o tym z wrclaguna, który sprawdził "najbogatsze" wersje przed liftowych geateaway`ów i niestety żaden tego adresu nie ma. Uchwytów na podszybiu faktycznie nie ma w przedlifcie ale to chyba nie problem. Tak to wygląda w polifcie: Tak naprawdę to sterownik może być w dowolnym miejscu zamontowany a głośnik powinien być umiejscowiony tak żeby znajdował się pod kratkowaną/dziurkowaną częścią plastikowego podszybia.
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
A ty masz u siebie buzzer? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
mam magika ale on sobie życzy 200 zł za takie coś. Za 200 zł można kupić oryginał i chyba tak zrobię. Chociaż bardzo dziwne, że jest coś od Q5 co nie działa w A4
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
teraz patrze na sterownik i on mam numer 8R0 907 159, czyli jest z SQ5, czy to dlatego nie działa? Wg Etki do A4 powinien być 8K0 907 159
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Montuję głośnik - buzzer na przód. Siedzę nad tym całe popołudnie i poległem. Wszystko 10 razy sprawdziłem, kable, styki, schemat. Do CANów pociągnąłem oryginalne, zaplecione kable z innej instalacji, nawet kolor kabli jak w schemacie. Oczywiście zakodowałem w gateway sterownik A9 (gatewaya mam od polifta). Jest błąd brak komunikacji ze sterownikiem A9. Jedyne co mi przychodzi do głowy to uszkodzony sterownik. Czy ktoś ma z was zamontowany buzzer z przodu i byłby uprzejmy sprawdzić mój sterownik?
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
w jaki sposób? Też przez telefon? Czy jakaś aplikacja w komputerze? Moduł, który podałem w linku ma mój znajomy w A6 C7 więc sprawdzona rzecz. Możliwość konfiguracji olbrzymia. Pierwszy moduł, który działa przez Bluetooth, co jest dużą zaletą. Będę obserwował co się pojawi na eBay, bo jeszcze jest bardzo dobry moduł o mtm, niestety najdroższy w zestawieniu. Powiedz coś więcej o swoim module.
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
W końcu założyłem u siebie aktywny wydech. Bez dodatkowego modułu dźwięk nie powala ale po dodaniu modułu jest dużo lepiej, głośniej, wyraźniej, zarówno na wolnych obrotach jak i powyżej 2,5 tysiąca obrotów. Najgłośniej jest w przedziale 1800-2200 obr/min. Chyba się skuszę na rozbudowany moduł, w którym sami możemy ustawić barwę dźwięku, głośność i przedział w jakim ma działać. Np taki: http://www.ebay.de/itm/Soundbooster-Soundmodul-V3-Abgasanlage-BiTurbo-Audi-A6-A7-SQ7-BiTurbo-BlueTooth-/191557783938?fits=Make%3AAudi&epid=1961665038&hash=item2c99bbd182:g:DwMAAOSw5VFWL86N czasem można trafić taki moduł używany za ok 100 eur A tak wygląda wydech z SQ5 w moim A4 B8
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
A masz takie dostępne? Ewentualnie czy można zamówić u Ciebie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Chodzi o jarzmo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Oczywiście masz rację, mało tego, wystarczy na przód Brembo 320 i już jest wystarczająco ale skoro mam graty to czemu nie założyć.
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
to nie ty mówiłeś, że pasują?
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
jak to jak? To czeka jakaś niemiła niespodzianka? Jest jakiś problem?
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
wszyscy mówicie o tarczach a ja chciałbym zapytać o osłony tarcz. Będę wkładał zaciski z A8 4H, przód 380, tył 356 ale jakie do tego osłony założyć? Te z A8 nie pasują P&P czyli te z SQ5 też nie będą pasowały? To jakie wkładacie osłony?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Dzięki Love-Audi za informację. W takim razie muszę poszukać uchwytu od przedlifta. A ktoś może mi potwierdzić informację, że skrzynia biegów JJQ nie nadaje się do ACC? Nie wyświetla biegów i generuje jakiś błąd w ACC. Skrzynia JJG to manualna skrzynia stosowane w 2.0 TDI, napęd na przód.
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
W pierwszym poście jest informacja "8K0907561B - ACC3 - działa w "przedlifcie", czy uchwyt radaru od polifta także pasuję do przedlifta?
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Tu jest instrukcja montażu: https://mega.nz/#!N10E1T5a!cCJvmTtQSN7BiRpXRzFtAJLP_vJRQARPmhf8h1pJ40Y
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Chłopaki, to jest temat o aktywnym wydechu a wy umieszczacie instrukcję do elektrycznej klapy.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
a możesz podać nr koszyka jaki kupiłeś? Chodzi mi o tył.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Czy z polifta będą pasowały do przedlifta? Mam zestaw o numerach 8T0907566B i 8T0907568B Z góry dziękuję za odpowiedz.
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Wiecie może jaki kod/numer ma kolor dyfuzora od s-line?