Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samochód i "Dusza"


Mimus

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu osób samochód to przedmiot do poruszania się z punktu A do B.Inaczej środek lokomocji.Sposób zakupu własnego auta też jest różny.

Wyróżniamy wzrokowców ( ten samochód mi się podoba), specjalistów którzy kupują po okazyjnej cenie i ludzi mających bardzo sprecyzowany gust.

Wiele osób uważa, że do samochodu nie należy dokładać tylko jeździć "do oporu", a później sprzedać.Znam kierowców co nie zaglądają do bagnetu

poziomu oleju od wymiany do wymiany.Po pewnym czasie tego rodzaju użytkownik doznaje rozczarowania, bo samochód " się popsuł".

To znaczy, że ten typ samochodu to szmelc i nie warto było go kupować.Cóż o tym myślicie?Uważam, że każdy samochód ma "duszę" i jest w stanie

nam się odwdzięczyć za właściwe traktowanie jak dobrze traktowany pies.Użytkowałem w życiu kilka samochodów i to co napisze nie będzie żadnym

odkryciem.Pewnego razu nabyłem z salonu Fiata Tipo 1,4.Od razu sąsiad skomentował, że nigdy nie kupiłby Fiata, bo to bardzo awaryjne samochody.

Fiat służył mi przez 16 lat.Dbając o niego (terminowa wymiana oleju i filtrów,natychmiastowa likwidacja stuków zawieszenia etc,etc) przejechałem

180000 tys km dla własnych potrzeb a sprzedałem go przypadkowo kuzynowi który stracił cinkusia po wypadku.Fiat nigdy mnie nie zawiódł

(nie zatrzymał się w drodze z powodu awarii). Koledzy pamiętajcie o swoich samochodach i nie katujcie ich.Zdaje sobie sprawę, że każdy sam

decyduje o własnym samochodzie i to nie podlega dyskusji. Ale pamiętajcie każdy samochód ma "duszę" i nie fundujcie mu piekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co mam uwierzyć że zarejestrowaleś się na forum żeby porozmawiać o duszy auta ??

do rzeczy kolego co tam za prace piszesz czy artykuł.. czy nie wiem co jeszcze.. ??

ps

a moj dyrektor ma fiata bravo z przelotem 80kkm i średnio co 3 miesiące stoi w warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jako właściciel ALT powinieneś wyciągać bagnet przynajmniej 2x na dobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co mam uwierzyć że zarejestrowaleś się na forum żeby porozmawiać o duszy auta ??

do rzeczy kolego co tam za prace piszesz czy artykuł.. czy nie wiem co jeszcze.. ??

ps

a moj dyrektor ma fiata bravo z przelotem 80kkm i średnio co 3 miesiące stoi w warsztacie...

Dlatego ,że to forum jest ciekawe mogę napisać swoje przemyślenia.Szanuje wypowiedzi innych i uważam ,że o to chodzi.Następny temat będzie z " innej beczki" o duszach już nic nie będzie chociaż ten temat jest na porządku dziennym w Częstochowie.Mój problem z Audi jest typowy,dlatego napisze o tym na forum.Jak masz zły dzień to wyluzuj .Wpadnij kiedyś do Częstochowy to pokaże Ci miasto i pogadamy o samochodach. Pozdrawiam P.S. Rozszyfruj słowo Mimus a będziesz miał do wszystkiego większy dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jako właściciel ALT powinieneś wyciągać bagnet przynajmniej 2x na dobe

:grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...