Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN zanika prąd


adrianjd

Rekomendowane odpowiedzi

przypadek jest taki ze jak odpalam auto to mi dziwnie przygasa samochod, jakby mu prad przerywalo. przekręcam kluczyk i kontrolki zaczynaja świrować, przygasać...za którymś razem załapie i opale i jest ok, poźniej podczas jazdy czasami tez zaczynaja kontrolki świrować, samochod szarpie i po chwili odzyskuje sprawnosc. Bywa tez tak ze wszystko chodzi a wskazniki od obrotow, predkosci, paliwa itp opadaja jakby przestaly dzialac a po chwili znowu wracaja, najczesciej po wcisnieciu stopu. bywa tez ze jest zupelnie noramlnie, a czasami zapalenie swiatel powoduje jego przygaśnięcie.

nagralem filmik z odpalania moze to cos pomoze.proponuję sporą glośność ustawić na filmiku zeby było słychać kazdy stukot jakby z przekaźników

https://www.youtube.com/embed/ASb-RrU4BQo

Edytowane przez adrianjd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kostka stacyjki szwankuje. Miałem podobnie gdy wrzucałem wsteczny to gasło wszystko m. in podświetlenie zegarów i deski rozdzilelczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kostka stacyjki szwankuje. Miałem podobnie gdy wrzucałem wsteczny to gasło wszystko m. in podświetlenie zegarów i deski rozdzilelczej.

Hmmm tego nie sprawdzalem jeszcze, dzięki za podpowiedź. Dam znac jak sprawdze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na kostkę stacyjki wyjmij na wierzch i zobacz co się dzieje za pomocą płaskiego śrubokręta jak dobrze pamiętam za oryginał płaciłem 120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz na próbę kupić zamiennik kostki za 25-30 zeta. Posprawdzaj i po dociskając też kostki licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mojego szukania, sprawdzania i nic...Okazało się, że śrubka na klemie plusowej która trzyma dodatkowe kable była poluzowana i stąd te dziwne objawy...

Dokręciłem i jak ręką odjął xD Problem uważam za usunięty.

Edytowane przez adrianjd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...