Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Umiejscowienie dysz wtryskiwaczy LPG w kolektorze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym zasięgnąć porady doświadczonych kolegów w sprawie montażu dysz lpg w kolektorze, a dokładniej w którym miejscu najlepiej jest zamontować dyszę, prosiłbym o zaznaczenie na zdjęciu miejsc http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/35/43/30/5335433083 http://img19.staticclassifieds.com/images_tablicapl/137926483_2_644x461_kolektor-ssacy-dolotowy-18t-20v-150km-vw-audi-seat-skoda-dodaj-zdjecia.jpg

Dzięki z góry.

Opublikowano

najlepiej obok wtryskiwaczy benzynowych zeby byla jak najkrotsza droga do cylindra

Opublikowano

kolektor od zwykłej 1.8,ale nawiercić można tak samo

ojvx7vjn.jpg


do tego wtryski Hana lub Barracuda i wszystko wygląda tak,

9ljvyxxi.jpg

Opublikowano

Dokładnie tak, ale uwaga. Ważny jest dobór tych krućcy, długość i kształt. Jedne pasują lepiej od drugich. Może daro wstawi jakiś link. Od siebie dodam, że do kolektora przywrócona jest miarka, dlatego wiercimy po drugiej stronie. Jeżeli miarka uniemożliwia wiercenie po prawej stronie kanałów robimy to po lewej. Oczywiście robimy to na wyjętym kolektorze

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano
  • Autor

Na drugim zdjęciu kolegi "darko" wtryski są umieszczone bezpośrednio w kolektorze czy poprzez wężyki ?

Opublikowano

poprzez wezyki a w kolektorze sa tylko wkretki

Opublikowano

http://fs2.directupload.net/images/150905/ojvx7vjn.jpg

Tak jest najlepiej. Sam tak mam już w drugim audi i daje radę. Zasada jest prosta : Jak najkrótsza droga.

Opublikowano

u mnie tez tak mam i jest git:D

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

do tego wtryski Hana lub Barracuda i wszystko wygląda tak,

9ljvyxxi.jpg

Da się przy takim umiejscowieniu wtryskiwaczy bez problemu założyć plastikową pokrywę silnika? Bez jej cieńcia. Myślałem o tym żeby wtryskiwacze schować pod kolektorem sąsącym? Co wy na to? Zależy mi na estetyce i jak najlepszym schowaniu elementów instalacji.

Opublikowano
Pewnie, że się da ale trzeba być przy tym bardzo dokładnym. Króciec + wężyk + wtrysk nie mogą być wyżej jak punkt w którym przykręca się plastikową pokrywę. Tak to wygląda w przypadku rozdzielaczy i praktycznie bezpośrednim wtrysku gazu, można chować pod kolektorem ale najwygodniej jest to zrobić na listwie, w przypadku bfb i dwóch zaworów pod kolektorem z wężami, wbrew pozorom wcale nie ma tam za wiele miejsca

Opublikowano

Da się przy takim umiejscowieniu wtryskiwaczy bez problemu założyć plastikową pokrywę silnika? Bez jej cieńcia. Myślałem o tym żeby wtryskiwacze schować pod kolektorem sąsącym? Co wy na to? Zależy mi na estetyce i jak najlepszym schowaniu elementów instalacji.

da się schować pod pokrywę tylko trzeba kolektor nawiercić jak najniżej i wtryski z wkrętkami połączyć na bardzo króciutkich wężykach,wtryski gazowe stoją pionowo i są łączone trójnikami,

panxsw6k.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.