Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o ocene logow 2.0 alt


a4tommi

Rekomendowane odpowiedzi

http://vaglog.pl/log_231397.html

Witam prosilbym kogos kto sie zna na temacie by mi doradzil gdzie szukac usterki co ok 50km wywala checka z bledem 17535 zrobilem w.w logi grup 002 033 020 tak wyczytalem by je zrobic (mam nadzieje ze dobrze) bk to moje pierwsze Prosilbym o jakie kolwiek sugestie co mu dolega jesli to widac po logach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle wyregulowana instalacja prawdopodobnie. ale najpierw zeby potwierdzic to ze tak jest prosze zrobic tak sakasowac bledy z silnika nawet jak ich nie ma i pojezdzic na benzynie okolo 100 km i zrobic logi na benzynie tez . na pb nie powinno wywalic bledu jezeli jest okej wszystko z osprzetem. lub prosze o telefon to wytlumacze o co chodzi. 790206740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle wyregulowana instalacja prawdopodobnie. ale najpierw zeby potwierdzic to ze tak jest prosze zrobic tak sakasowac bledy z silnika nawet jak ich nie ma i pojezdzic na benzynie okolo 100 km i zrobic logi na benzynie tez . na pb nie powinno wywalic bledu jezeli jest okej wszystko z osprzetem. lub prosze o telefon to wytlumacze o co chodzi. 790206740

ok tak zrobie skasuje bledy do soboty tylko Pb i zmienie filtry wszystkie i w sobote wstawie logi na pb/lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wskazaniu sondy lambda na 33 kanale widac ze od najmniejkszych obrotow jest za uboga miesazankia i daltego masz ten blad.na benyznie napewnotego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a najlepiej to zaopatrzyc sie w kabel vcds i kabel do lpg i samemu to ogarnac:D

jak tak dalej bedziesz jezdzil to powypala ci gniazda zaworowe i tyle bedzie z tego. uboga mieszanka to samoz zlo dla silnika

jakiej marki masz sterownik i jaki reduktor i jakie wtryskiwacze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik omvl z dziwna kostka reduktor nowy silver wtryski sprawdze wiem ze niebkeskie kabel vcdsa mam brak mi tego do sterownika od gazu jade na same benie teraz i jest ok dzis jeszcze zmienilem komplet filtrow i olej ,u mnie w okolkcy 1 gazownik ma kabelek do mojego sterownika ale u niego bylem i mi tak wlasnie wymienil reduktor ze wczesniej nie bylo checka a teraz jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to ładnie ci wymienił. Trzeba zobaczyć jakie ciśnienie jest na reduktorze jeżeli jest okej to trzeba zrobić na nowo kalibracje i wszystko wystroic na korekty na 33 kanale podczas jazdy i będzie git :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...