Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)


sira

Rekomendowane odpowiedzi

co masz dokladnie na mysli? wymieniony zostal tylko koncowy. przy przyspieszaniu jest troche glosniejszy ale nie duzo i wydziela taki przyjemny bas :) a na wolnych to samo co bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi już u mnie

ai8cngvf.jpgeuda8nmv.jpgknelrw3h.jpg

chyba lepsze w pełnym brązie... :kwasny: niebawem więcej zdjęć. specyfikacja 19x9.5 ET 40, opona 255/35/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ic i wydech w MG Mortorsport, później Dyno dopiero. oponki muszę czernidłem przelecieć to może sie poprawi cosik. ale kolejny zabieg to gwint, jak zejdzie nizej to powinno lepiej wygladac. mysle nad Bilstein B16 albo KW V3. ale z tym jest tak, że kogo pytam to inaczej mówi :) jeden V3 a drugi B16 i bądź tu człowieku mądry :decayed: felgi narazie schodzą z auta, jeśli powyższe zabiegi nie pomogą to... sell :facepalm::facepalm: jacyś chętni? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuc listwy zew s-line , tylni zderzak :) co do gwintu to fajna sprawa auto rownie i nisko siadzie, jesli bys zmienial fele pomysl nad 20'' ladnie wypelnia nadkole :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem o zderzaku i listwach. narazie czekam na gwint, wybor padł na Bilstein B16. za jakies 2 tyg powinien być na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swap hamulcow tez jest w planie na 6tloczki z przodu a tył sie zobaczy :) ale to nie wiem jeszcze kiedy. teraz oponki zimowe musze kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie felg to rzeczywiscie nie hallo,jebnij na czarno,duzo lepiej by wygladalo niz teraz,ogolnie takie malwoanie dwu kolorowe to chyba do niczego nie pasuje,u ciebie siadloby tez srebrne?jakbys chcial jakies zaciski z rs4 to wal na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie tych felg odpada, teraz pozostaje mi robic inne dodatki pod felge tak zeby to pasowalo albo... sell :facepalm:do czarnego autka te felgi pasowalyby swietnie :) hamulce juz mam polapane tylko to nie takie proste bo mysle nad kolorem, jak felga zostaje to czarny, brazowy lub zloty zacisk, jak sprzedam to znowu pod kolor nowej felgi... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko komu ja to sprzedam po normalnej cenie :decayed: przecieranie nowych szlakow niestety kosztuje. myslalem o listwach progowych, spoilerze i byc moze dyfuzorze w carbonie. ktos ogarnia temat carbonu? zwykla folia to chyba wiocha troche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo jest i audina o której nasłuchałem się od kumpla a dzisiaj w końcu zobaczyłem w Pszczynie na nocnej.. ;) piękna jest! a co do carbonu to może hydrografika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint na pokładzie :banan: wrzucam fotki jak to teraz siedzi. ostatnie zdj dla porownania na seryjnym zawieszeniu. jakosc nie powala ale zawsze cos :P a z tą twardoscia musze przyznac ze pozytywnie zaskoczony jestem, myslalem ze nawet na miekkich ustawieniach bedzie twardo a tak na prawde jest bardzo miekko. w skali 1-10 (1 to soft) ustawienie na 7 jest dla mnie jak narazie optymalne. pojezdzimy zobaczymy :)

p2orq8o9.jpg

y628iy3s.jpg

zv459xff.jpg

dalbncmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...