Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pytanie odnośnie przednich głośników 10cm


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie glośniki 10 cm bose z przodu. Jeden mi zaczyna harczeć i zastanawiam się nad wstawieniem głośników Audio System 13cm na dystansach. Jest możliwość tego włożenia ?? Próbował ktoś ? lepszy efekt ??

Dokłądnie chodzi mi o te głosniki : http://allegro.pl/audi-a3-a4-audio-system-m130-mdf-carbon-wroclaw-i5203829667.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od oryginału na pewno będzie.

Ale najlepiej zrobić to porządnie i wpakować tam 165 mm na dystansie z MDFu oraz wytłumić drzwi.

Niestety w naszym modelu jest tam trochę zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz za duzo roboty bedzie, a ja go tyle nie mam. Wiec wole kupic porządne głośniki, dystanse i zamonotac.

A co trzeba przerabiac zeby weszlu glosniki 16,5 cm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem temat i oddałem głośniki do regeneracji. Na dniach odbieram i dam znać jak efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrath a jakie masz głośniki? I ilu cm?

Z chęcią bym wstawił te 16.5 cm ale duzo jest do przerobki? Rozumiem ze dystanse nie wystacza jak na te 13cm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile przeróbki to sam zobacz . Wrzuciłem link do zdjęć z fejsa z mojej przeróbki .link jest w temacie "wygluszenie drzwi i dystanse pod 16cm" .

Edytowane przez nina_chudu4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ,ale będziesz ograniczony na max jeśli chodzi o miejsce na wofer .dużo rzeźby bo tam jest prowadnica do szyby i musisz to wszystko zrobić na ciasno .Efekt taki ze wofer jest "uduszony" i nie raz okazuje się ze podczas wychylu membrany dobija do tapicerki. Poszukaj na forum ,jest jak zrobić panel pod ori tapicerkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukałem wczoraj wieczorem jak miałem trochę czasu i nie mogłem nic na twn temat znaleźć. Macie jakis link z tym postem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem kilka dni temu bose po regeneracji, wczoraj zamontowałem i miód spłynął po moich uszach. Zero charczenia, zero pierdzenia. Zapłaciłem 50zł ziomeczkowi za dwa głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...